Що таке Google Ads? Як працює аукціон Google Ads

Ця інфографіка є власністю WordStream, Inc.

WordStream є постачальником програмного забезпечення для управління КПП , інструменти PPC і безкоштовний інструмент дослідження ключових слів .

Що таке Google Ads (раніше відомий як Google AdWords)?

Що таке Google Ads? Google Ads, AKA Google AdWords, — це рекламна система Google, при якій рекламодавці роблять ставку на певні ключові слова , щоб їх оголошення, що натискаються, відображалися в результатах пошуку Google. Оскільки рекламодавці повинні платити за ці кліки, саме так Google заробляє гроші на пошуку. Ця інфографіка допоможе вам зрозуміти, як працює Google Ads, деталізуючи аукціон Google Ads, процес встановлення ставок та пояснивши такі важливі фактори, як показник якості та ціна за клік. Якщо ви запитуєте «Як працює AdWords?» ця сторінка для вас.

Чи працює Google Ads?

Чи працює Google AdWords? Залежно від конкурентоспроможності ключових слів, за які ви претендуєте, та відповідності цього ключового слова реальним конверсіям для вашої компанії, AdWords може працювати, а може і не працювати для вашого бізнесу. Здебільшого ми виявили, що Google AdWords надзвичайно ефективний для багатьох видів бізнесу, якщо вони не витрачають гроші на неправильні ключові слова або не пишуть слабких оголошень із низьким рейтингом кліків.

Скільки коштує Google Ads?

Багато факторів можуть вплинути на витрати на рекламу Google Ads для вашого бізнесу. Дізнайтеся все про ці витрати, як працює встановлення ставок та середня ціна за клік для рекламодавців у нашому посібнику » Скільки коштує Google Ads ?»

Як рекламувати за допомогою Google Ads

Компанії можуть рекламувати в Google , відкривши обліковий запис Google Ads . Дізнайтеся більше про те, як максимально використати Google Ads тут . Або йдіть перевіреним шляхом до успіху Google Ads у нашій інфографіці «Як користуватися Google Ads» .

Як працює встановлення ставок Google Ads або AdWords?

Фактична позиція вашої об’яви визначається рейтингом вашої об’яви (максимальна ставка, помножена на показник якості). Найвищий рейтинг оголошення отримує 1-ю позицію оголошення. Фактична CPC визначатиметься за рейтингом наступного найвищого оголошення під вами, поділеним на показник якості. Єдиним винятком із цього правила є випадки, коли ви єдиний учасник торгів або найнижча ставка на аукціоні Google Ads; тоді ви платите максимальну ставку за клік! Встановлення ставок AdWords суворо карає рекламодавців, які призначають ставки з низькими показниками якості. І навпаки, ті, хто має високі показники якості, отримують вищі рейтинги оголошень і нижчу CPC.

Скільки разів проводиться аукціон Google?

Аукціон проводиться мільярди разів на місяць. Результати такі, що користувачі знаходять рекламу, яка відповідає тому, що вони шукають, рекламодавці зв’язуються з потенційними клієнтами за найнижчими можливими цінами, а Google заробляє мільярди доларів доходу.

Як працює аукціон Google?

Після того, як запит зроблено в Google, пошукова система обробляє запит і запускає аукціон, який потім визначає позиції оголошень і CPC кожного рекламодавця.

Як ви берете участь в аукціоні Google?

Ваші оголошення Google можуть брати участь у аукціоні кожного разу, коли ви призначаєте ставки за ключові слова, що відповідають пошуковому запиту користувача. Ваші ставки, показник якості та релевантність будуть брати участь у визначенні того, чи відповідає ваше оголошення можливості показу на SERP.

Що потрапляє на аукціон Google?

Після того, як рекламодавці ідентифікують ключові слова, за якими вони хочуть робити ставки, Google вводить ключове слово з вашого облікового запису, яке воно вважає найбільш релевантним на аукціоні, з максимальною ставкою, яку ви вказали, а також з пов’язаним оголошенням.

Що таке CPC ?

CPC, або ціна за клік, — це сума, яку рекламодавець сплачує кожного разу, коли хтось натискає його оголошення Google Ads.

Як працює CPC?

Ваша CPC визначається конкурентоспроможністю ваших ключових слів , максимальними ставками та показниками якості. Дізнайтеся найдорожчі ключові слова в Google Ads .

Яка середня ціна за клік для Google Ads?

Середня ціна за клік у Google Ads варіюється залежно від ключового слова та галузі, але становить приблизно 2,32 дол. США у пошуковій мережі та 0,58 дол. США у медійній. Отримайте тут більше середніх показників Google Ads .

Що таке показник якості Google?

Це показник, який Google використовує, щоб визначити, наскільки релевантним та корисним є ваше оголошення для користувача, насамперед на основі CTR вашої об’яви, релевантності ключових слів та якості цільової сторінки. Чим вищий показник якості , тим краще: ключові слова з високим показником якості заощадять ваші гроші та принесуть кращий рейтинг оголошень.

Як Google визначає, що ви платите?

Витрати визначаються вашою максимальною ставкою, вашим показником якості та конкурентоспроможністю вашого ключового слова.

Що таке рейтинг оголошень Google?

Рейтинг оголошень Google — це позиція реклами компанії на сторінці пошукової системи на основі комбінації максимальної ставки та показника якості компанії.

Позиція оголошення проти показника якості

Рейтинг оголошення — це те, наскільки високо на сторінці відображатиметься реклама. Оцінка якості, з іншого боку, визначається релевантністю та корисністю для шукача і є лише частиною процесу позиціонування реклами. Починаючи з 2013 року , показник якості Google стає все більш цінним, оскільки середній показник якості змінився з 7 на 5.

Що таке позиція оголошення в Google Ads?

Позиція оголошення — це позиція на результатах пошуку в пошуковій системі, де реклама з’являється відносно всіх інших оголошень.

Що таке фактична CPC?

Фактична CPC — це сума, яку рекламодавець сплачує кожного разу, коли користувач, який шукає, натискає на його рекламу; ця кількість варіюється залежно від інших рекламодавців на аукціоні і завжди нижча за максимальну ціну.

Як Google розраховує фактичну CPC?

Фактична CPC визначається діленням рейтингу оголошень конкурента під ними (рейтингу оголошення, який потрапляє) на показник якості плюс 0,01 дол. США.

Які альтернативні методи торгів?

Альтернативні методи встановлення ставок включають CPM та CPA .

Що таке ставка CPM?

Ставка CPM базується на показах і може використовуватися поряд із встановленням ставки CPC.

CPC проти CPM

CPC — це вартість реклами на основі кількості кліків, яку вона отримує, тоді як CPM — вартість реклами на основі кількості показів, яку вона набирає. Обидва методи можна використовувати одночасно.

Що таке ключові слова Google Ads?

Ключові слова в Google Ads  — це слова та фрази, на які рекламодавці роблять ставку, сподіваючись, що їх реклама з’явиться на сторінці результатів пошуку (SERP), коли люди шукають ці товари чи послуги. Наприклад, якщо ви продаєте взуття в Інтернеті, ви можете зробити ставку на такі ключові слова, як «кросівки Nike» та «мокасини». Дослідження ключових слів — це процес використання інструментів та даних, щоб визначити, які ключові слова найімовірніше залучають релевантний трафік до вашої реклами та вашого сайту.

Що таке оптимізація пошукової системи?

Оптимізація пошукової системи — це процес покращення видимості вашого сайту або сторінки на сторінці результатів пошукової системи за допомогою органічних методів. Це можна зробити, використовуючи пошукові ключові слова у вашому вмісті, щоб пошукова система могла швидше та точніше знаходити та відображати ваш сайт. Адміністрація сайту та ваш профіль посилань також відіграють певну роль у рейтингу вашої пошукової системи.

Як працює дисплейна мережа Google?

Google Display Network або КМС дуже велика мережа сайтів , які дозволяють Google для реклами місце відображення, які досягають більше 90% всіх інтернет — користувачів! Зазвичай рекламодавці вважають, що кліки в Медійній мережі є менш дорогими, ніж кліки в пошуковій мережі. І залежно від ваших методів націлювання, рейтинг кліків може бути високим, а CPA низьким. Спробуйте наш абсолютно безкоштовний, простий у використанні Smart Ads Creator, якщо ви хочете швидко та швидко запустити медійну мережу. 

Що таке група оголошень у Google Ads? Як працюють групи оголошень?

Група оголошень — це контейнер для реклами , ключових слів і цільових сторінок Google Ads . Google прагне винагороджувати рекламодавців, які створюють кампанії Google Ads, чітко структурованими групами оголошень. Важливо не скидати всі ключові слова в одну групу оголошень, а упорядкувати ключові слова за темами.

Що таке релевантність реклами в Google Ads?

Релевантність оголошень — це показник того, наскільки ключове слово, для якого ви призначили ставку, пов’язане з вашою рекламою, а також наскільки ваші ключові слова відповідають повідомленню ваших оголошень і цільових сторінок. Вища релевантність оголошень і ключових слів може покращити рейтинг кліків та показники якості.

Як працює Оптимізатор переходів?

Оптимізатор переходів у Google Ads — це інструмент для маніпулювання ставками, який керує ставками на рівні ключового слова з метою спроби залучити якомога більше конверсій із зазначеною рекламодавцем ціною за конверсію (також відомою як ціна за дію або CPA).

Я рекламую в Google. Як мені справи?

У WordStream ми проаналізували десятки тисяч облікових записів Google Ads з усього світу у різних галузях промисловості. Найпростіший спосіб побачити, як ви працюєте в Google PPC, — це порівняти ефективність PPC з аналогічними рекламодавцями у вашій галузі та витратити діапазон. На щастя, WordStream має для цього безкоштовний інструмент. Клацніть нижче, щоб надати Google Grader безкоштовний запуск!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *