6 порад щодо оптимізації ключових слів для SEO

6 Keyword Optimization Tips for SEO

Світ пошукової оптимізації (SEO), здається, стає дедалі складнішим. Це, безсумнівно, є прямою реакцією на зростаючу складність алгоритмів пошукової системи. Одним з ключових елементів вашої стратегії SEO для отримання веб-сторінок, які відображатимуться як найкращі результати пошуку, є ефективне використання ключових слів у вашому вмісті.

Дослідження ключових слів  — один із найважливіших аспектів створення надійної стратегії SEO. Пошук правильних ключових слів та розміщення їх належним чином у вашому контенті може суттєво покращити ваш SEO. Ця стаття служить простим посібником для розуміння оптимізації ключових слів. Ми розглянемо:

Чому ключові слова важливі для SEO?

Коли люди щось шукають в Інтернеті, вони вводять слова в рядок пошуку браузера, і з’являються верхні пов’язані результати. Те, як пошукова система визначає, які результати класифікувати, залежить від того, чи узгоджуються ключові слова в цих статтях з тими, що вводив користувач, та широким спектром інших факторів. 

Пошукові системи шукають на веб-сторінках загальні слова та фрази, пов’язані з пошуковим запитом користувача. Як правило, якщо у вашому вмісті є відповідні ключові слова, тим більша ймовірність, що вони з’являться серед найкращих результатів пошукової системи для тих, хто шукає вміст, подібний до вашого. Отже, використання правильних ключових слів є життєво важливим для SEO.

Вибір найкращих ключових слів також може допомогти вам краще націлити свою аудиторію.

Наприклад, якщо ваша цільова аудиторія — люди, які шукають найкращі кросівки для бігу на марафоні, ключове слово “марафонський біг” не буде найкращим вибором, оскільки верхні сторінки для цього пошуку стосуються підготовки до марафону.

Це означає, що коли люди шукають цей термін, вони найбільше зацікавлені у навчанні. Натомість ви можете використовувати іншу ключову фразу, наприклад, “марафонське взуття”, щоб охопити цільову аудиторію.

Забезпечення узгодження ключових слів із вашим вмістом та наміром шукача підвищує ймовірність того, що користувачі, які знайдуть вашу сторінку в звичайному пошуку, залишаться на вашій сторінці. Це робить більш ефективну стратегію маркетингу вмісту і, як правило, збільшує коефіцієнт конверсії та рейтинг кліків (CTR). 

Знайдіть ідеї ключових слів для вашого вмісту

з ключовим словом Magic Tool Вкажіть дійсний домен, наприклад, www.example.com Спробуйте безкоштовно

Що таке оптимізація ключових слів?

Мета оптимізації ключових слів полягає у забезпеченні ефективності вибраних ключових слів для залучення потрібного трафіку на ваш сайт та ранжирування вашого веб-сайту на достатньо високому рівні, щоб його змогли легко знайти потрібні відвідувачі.

Ключові слова повинні чітко давати зрозуміти алгоритмам пошукової системи, про що йдеться у вашому вмісті, і які пошукові запити повинні дати його як найкращий результат.

Оптимізація ключових слів також може бути постійним процесом для деякого вмісту. У міру того, як використання пошукових термінів еволюціонує, а на сцені з’являються інші статті та вміст, поєднання ключових слів, які раніше оптимізували ваш статус пошуку, може відповідно змінюватися. Можливо, вам доведеться використовувати інші ключові слова, ніж раніше.

Як ви оптимізуєте ключові слова для SEO?

Оптимізація для ключових слів може бути складною. Якщо ви не знайомі з SEO, процес все одно може виглядати дещо туманним. Ми описали це як процес пошуку правильних ключових слів, щоб ваш вміст відображався у відповідь на потрібні пошукові запити користувачів. Але звідки ви знаєте, які ключові слова будуть це робити?

Те, як підходять до цього завдання блогери та автори вмісту, може відрізнятися. Деякі можуть вибрати безкоштовні інструменти, такі як Google Analytics та Google AdWords.

Однак існують і інші інструменти, такі як Інструментарій досліджень ключових слів Семруша , який надає все необхідне для оптимізації планування ключових слів. Зокрема, наш Інструмент магії ключових слів створює основний список на основі ключового слова, за яким потрібно класифікуватися, тому у вас є безліч пов’язаних ключових слів прямо під рукою.

marathon shoes keyword magic tool

Інструменти SEO можуть допомогти, показуючи вам показники, пов’язані з різними ключовими словами та пов’язаними ключовими словами, дозволяючи ефективно звузити свій вибір та знаходити правильні цільові ключові слова для будь-якої частини нового вмісту.

6 порад щодо оптимізації ключових слів

Правильна оптимізація ключових слів може покращити шанси потрапити до вашого вмісту серед найкращих результатів пошуку, а згодом і заробити більше трафіку, потенційних клієнтів та клієнтів. Щоб допомогти вам у плануванні ключових слів, ми створили список із шести порад щодо оптимізації ключових слів для вашої стратегії вмісту:

1. Аудитуйте поточний SEO на сторінці

По-перше, ви повинні побачити, де ви перебуваєте, провівши аудит своєї поточної стратегії SEO . Нижче наведено речі, на які слід звернути увагу під час цього аудиту:

  • Теги заголовків : вони повідомляють Google про те, що стосується ваших сторінок. Переконайтеся, що вони унікальні та мають відповідну довжину (від 50 до 65 символів).
  • Метаописи : Це короткі описи (від 100 до 155 символів), які відображаються під вашою веб-сторінкою в результатах пошуку. Мета-опис повинен бути стислим і чітко зображати вміст вашої сторінки.
  • Теги заголовків : переконайтеся, що ваша сторінка має належним чином відформатовані заголовки та підзаголовки (H1, H2 тощо) у HTML замість заголовків жирним звичайним текстом. Пошукові системи надають особливої ​​ваги словам, які з’являються в тегах заголовків, визначаючи, про що йдеться на вашому сайті.
  • Структура URL-адреси : В ідеалі, URL-адреса будь-якої сторінки вашого веб-сайту повинна бути короткою та простою та містити відповідні ключові слова (наприклад, ті, що з’являються в заголовку вмісту).
  • Зображення : як імена файлів зображень, так і альтернативний текст для зображення є факторами, що враховуються алгоритмами пошуку при визначенні способу ранжування та класифікації вмісту. Мало того, вони збільшують доступність вашого сайту. Переконайтеся, що ім’я файлу зображення та текст заміщення відповідають змісту та узгоджуються із вмістом.
  • Сам вміст : чи він привабливий та актуальний, чи може використовувати якийсь підживлення? Це довжина не менше 300 слів? Якісний вміст, як правило, вищий за рейтинг неякісного вмісту, який не затримає користувача на сторінці дуже довго.
  • Перевірте посилання : якщо у вас є посилання на інший вміст, переконайтеся, що ці посилання все ще працюють. Як правило, найкраще уникати посилань на вміст конкурентів, і часто є гарною ідеєю мати кілька високоякісних внутрішніх посилань, прикріплених до відповідного та описового опорного тексту.
  • Соціальні медіа : якщо маркетинг є важливою частиною веб-сайту, переконайтеся, що профілі соціальних медіа та кнопки спільного доступу пов’язані з вашими сторінками. 

Після того, як ви пройшли аудит і внесли корективи у свої поточні сторінки та стратегії, ви можете почати обнулювати ключові слова більш конкретно. 

2. Знайдіть ключові слова для свого сайту

Або спробувавши різні пошукові терміни в різних браузерах, або за допомогою інструмента SEO, такого як наш Інструмент магії ключових слів , ви захочете провести деякі дослідження всіх можливих ключових слів, які ви плануєте використовувати для свого сайту. 

Ви можете почати з мозкового штурму списку ключових слів та фраз, пов’язаних із вмістом, а потім систематично вводячи кожне ключове слово в пошук чи інструмент.

Відстежуйте аналітику, пов’язану з кожним словом у вашому списку. Які з них мають найвищий пошук? Які з них мають найкращі коефіцієнти конверсії? Інструменти SEO також можуть допомогти вам знайти додаткові пов’язані ключові слова. 

3. Складіть карту ключових слів

Зіставлення ключових слів — це стратегія, яка відбувається на веб-сайті. Отримавши список ключових слів, що стосуються вмісту веб-сайту, ви можете скласти карту, на яку сторінку веб-сайту має переходити кожне ключове слово. 

Ідея відображення ключових слів полягає в тому, що це заважає завантажувати всі ключові слова лише на першій сторінці або використовувати однакові набори ключових слів для кожної сторінки.

Вам слід вирішити, де використовувати кожне ключове слово, залежно від вмісту кожної сторінки на сайті. Визначте, чим кожна сторінка відрізняється від кожної іншої сторінки, і упорядкуйте ключові слова, щоб відповідати цьому.

Це може допомогти проаналізувати пов’язані терміни для кожного ключового слова або ввести кожен у пошук Google, щоб побачити, які сторінки відображаються. Для даного ключового слова ви хочете використовувати його на сторінці із вмістом, подібним до верхніх результатів пошуку. 

4. Додайте ключові слова на свій сайт

Вибравши ключові слова та визначившись, на яких сторінках вони повинні йти, настав час додати їх до наявного вмісту або змінити вміст, щоб включити їх. 

Для деяких ключових слів це просто.

Наприклад, якщо у вас є стаття про марафонські кросівки, і ви хочете включити ключове слово “найкраще взуття для бігу на великі відстані”, це може бути так просто, як зміна підзаголовка H2 з „Яке взуття найкраще?” до «Кращого взуття для бігу на великі відстані». 

В інших випадках включення певного ключового слова здається майже неможливим без створення незручних речень, що підводить нас до наступної підказки.

5. Уникайте набивання ключовими словами

Набивання ключових слів — це практика завантаження статті ключовими словами, але за рахунок вмісту. Важливо уникати цього. Хоча це правда, що більша кількість ключових слів часто призводить до вищого рейтингу в пошуку, якщо ці ключові слова надмірно використовуються, а вміст поганий, ефект буде протилежним. 

Google та інші пошукові системи навчились стежити за начиненням ключових слів і не оцінюють фаршировані сторінки високо, оскільки їх вмісту, як правило, не вистачає. Алгоритми пошуку завжди розвиваються, щоб повернути релевантний та цінний вміст шукачеві. Як такий, якість вмісту завжди має перевагу над ключовими словами.

6. Не забувайте свою цільову аудиторію

Як уже зазначалося, у цьому процесі важлива ваша цільова аудиторія. Уявіть, що ви зробили все, що в ваших силах, щоб оптимізувати сторінку так, щоб вона відображалася як один з найкращих результатів пошуку, лише щоб виявити, що люди, які шукають терміни у вашому вмісті, шукають щось інше.

Якщо ви сумуєте за цільовою аудиторією, може статися дві речі.

По-перше, багато людей, які не є вашою цільовою аудиторією, можуть знайти шлях до вашої сторінки, побачити, що це не те, що вони хотіли, і швидко піти, можливо, уникаючи вашого сайту як джерела в майбутньому.

По-друге, цільова аудиторія може ніколи не бачити, як ваш сайт з’являється в результатах пошуку.

Важливо виключити ключові слова, що ведуть неправильну аудиторію на ваш сайт, і замість цього включити пошукові терміни, які бажає ваша цільова аудиторія. 

Дізнайтеся більше про свій SEO

Як і в будь-якій спеціалізованій галузі, SEO може бути складним, і для того, щоб стати в цьому хорошим, знадобиться певна практика. Тим не менш, існують інструменти, які можуть дозволити кожному стати професіоналом SEO, навіть не маючи досвіду. 

Наприклад, Інструмент магії ключових слів Semrush дозволяє ввести ключове слово та отримати цілий список пов’язаних ключових слів для використання із пов’язаними показниками, такими як обсяг пошуку, тенденції, ціна за клік (CPC) та функції результатів пошукової системи (SERP). . 

Використовуючи наведені вище поради, ви можете оптимізувати стратегію ключових слів, щоб охопити цільову аудиторію, можливо, збільшивши органічний трафік та продажі. 

Поширені запитання щодо оптимізації ключових слів

Якщо у вас все ще є питання, ви потрапили в потрібне місце! Перегляньте наступні поширені запитання для отримання додаткової інформації.

Як ви пишете ключові слова для SEO?

Основний процес — це вибір слів або фраз, які відповідають вашому вмісту. Звідти ви можете досліджувати ці слова та фрази, використовуючи пошукову систему, безкоштовні онлайн-інструменти або такі платформи, як Semrush.

Інструменти SEO можуть надати вам додаткові ключові слова та пов’язані з ними показники, що може допомогти вам нуль, які ключові слова найкраще підійдуть для вашого вмісту. 

Які ключові напрямки використання ключових слів для оптимізації рейтингу веб-сторінок?

Включення ключових слів у заголовки, заголовки, підзаголовки, теги заголовків, метаописи, теги зображень та текст заміщення часто є гарною практикою.

Ключові слова також слід розсипати по всьому вмісту, а включення основних ключових слів у верхній частині, як правило, позначає сторінку вище. 

Скільки ключових слів корисні для SEO?

Точної відповіді на це немає. Ви повинні мати принаймні кілька цільових ключових слів і використовувати їх, коли це має сенс. Збільшувати щільність ключових слів на сторінці, лише щоб включити більше ключових слів, не є хорошою ідеєю, оскільки це може знизити якість вмісту. 

Хоча ключові слова допомагають рейтингу сторінок під час пошуку, якщо ці ключові слова не використовуються ефективно та вміст не є належною якістю, ключові слова не матимуть значення. Використовуйте стільки, скільки вам подобається, якщо ви не набиваєте ключові слова та не перекручуєте вміст, щоб зробити його придатним.

Знайдіть ідеї ключових слів для вашого вмісту

з ключовим словом Magic Tool Вкажіть дійсний домен, наприклад, www.example.com Спробуйте безкоштовно

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *