Що таке Google AdSense і як заробити на цьому

Існує багато способів монетизації трафіку вашого веб-сайту, і більшість із них пов’язані з рекламою сторонніх продуктів або послуг відвідувачам вашого веб-сайту. Сьогодні існує багато рекламних програм, які можуть допомогти вам заробити гроші, але найпопулярнішою Google AdSense.

Ця рекламна програма була запущена в середині 2003 року компанією Google і на сьогодні найпопулярнішою рекламною програмою в Інтернеті. Це забезпечує хорошу можливість для веб-майстрів та власників сайтів монетизувати свій трафік щороку Google платить своїм видавцям понад 10 мільярдів доларів. Якщо ви запитали себе: «Що таке AdSense і як мені заробляти гроші за допомогою AdSense?» наступна стаття дасть вам кілька підказок.

Переваги Google AdSense
Величезна кількість видавців та рекламодавців. На сьогодні цим користується понад 10 мільйонів веб-сайтів Високий рівень безпеки, безпеки та прозорості як для рекламодавців, так і для видавців. Це ще одна хороша особливість AdSense. Google виступає посередником між двома сторонами і пам’ятає, що весь процес прозорим і зрозумілим для всіх. Усі необхідні показники можна відстежувати у вашому обліковому записі Google Analytics.

Різноманітність форматів оголошень. В AdSense рекламодавці можуть запускати текст, зображення, HTML-рекламу, відеорекламу та багато іншого, причому різних розмірів. Як видавець, ви можете експериментувати з різними типами оголошень і з’ясувати, які з них приносять найбільший дохід.

Порада: перевірте, які розміри найбільше використовуються іншими видавцями, і навчіться у них. Наприклад, у нашому власному дослідженні, заснованому на аналізі понад 63 000 рекламодавців та видавців ми з’ясували, що найпопулярніші розміри оголошень 728×90 та 300×250:

Статистика медійної реклами 2019 від SEMrush
Як працює AdSense?
Весь процес досить простий. Ви створюєте обліковий запис AdSense, вставляєте невелику кількість коду на сторінки веб-сайту і це все, що вам потрібно для початку. Google відображатиме на вашій сторінці цільову рекламу, яка відповідає вмісту вашого веб-сайту або попереднім пошуковим запитам користувачів на основі власних алгоритмів.

Що таке Google AdSense і як заробити на цьому. Зображення 1
Відвідувачі вашого веб-сайту почнуть натискати ці оголошення, і найкраща частина вам за це заплатять. Google AdSense працює на основі ціни за клік та розподілу доходу. Це означає, що вашим основним завданням буде забезпечити якомога більше кліків для цих оголошень.

Порада: не намагайтеся обдурити Google і штучно збільшувати кількість кліків. Не заохочуйте відвідувачів веб-сайту натискати рекламу і звичайно не натискайте власні оголошення ні за яких обставин! Google має дуже точну та складну систему запобігання шахрайству з кліками. Як тільки він помітить деяку підозрілу активність на вашому веб-сайті або у вас виникнуть сумніви щодо якості вашого трафіку та кліків, він може призупинити ваш обліковий запис.

Скільки ви можете заробити за допомогою AdSense?
Google платить рекламодавцям за клік оголошення. Видавці отримують 68% суми кліків (або 51%, якщо мова йде про AdSense для пошуку).

Комісія, яку ви отримуєте, сильно залежить від конкуренції та CPC в ніші. На практиці комісія за клік може становити від 0,20 до 15 доларів. Більшість ніш приносять видавцям менше 3 доларів за клік. Однак деякі ніші, які можуть бути надзвичайно вигідними Існує два способи виявити найбільш вигідні теми:

1. Оцініть середню ціну за клік у ніші за допомогою інструмента CPC Map Що таке Google AdSense і як заробити на цьому. Зображення 2
Ви бачите, що трьома найдорожчими нішами в США Страхування, Інтернет-освіта та Маркетинг та реклама. Якщо ви тільки збираєтеся створити щоденник та вибрати теми для висвітлення, ці цифри будуть для вас надзвичайно корисними.

2. Перевірте CPC певного ключового слова в інструменті магія ключових слів SEMrush для AdSense Інструмент магії ключових слів
Цей інструмент працює на основі найбільшої бази даних ключових слів у світі (понад 14,6 мільярда ключових слів станом на серпень 2019 року). Ви можете просто ввести ключове слово насіння (наприклад, «adsense»), і воно дасть вам тонни відповідних пошукових термінів із CPC, обсягом пошуку та рівнем конкуренції для кожного з цих термінів.

Знайдіть найперспективніші ніші
За допомогою інструменту SEMrush Keyword Magic

Порада сума, яку ви заробляєте, не залежить лише від вартості за клік у вашій ніші. Це також залежить від того, як оголошення відповідають вашим інтересам аудиторії, де вони розміщені на сторінці тощо. Тож зверніть увагу на вміст вашого веб-сайту, його зовнішній вигляд та тестування, а також тестуйте різні місця розташування на сторінці, щоб знайти найбільш ефективний варіант Трафік це король
Нарешті, і найголовніше, ваш заробіток також залежить від кількості цільового трафіку на вашому веб-сайті. Ви можете вибрати найдорожчу нішу та вибрати найкращі місця розташування для своїх оголошень, але це не має сенсу, якщо ніхто не заходить на ваш веб-сайт або в блог. Майте на увазі, що лише дуже мала кількість відвідувачів натискає рекламу (офіційної статистики від Google немає, але зазвичай веб-майстри повідомляють, що від 1% до 2% це цілком непоганий рейтинг кліків). Швидше за все, кліки принесуть вам менше 1 за клік. Тепер ви можете розрахувати, скільки трафіку вам потрібно, щоб заробити потрібну суму. Тому, якщо ви хочете заробляти гроші за допомогою AdSense, у вас повинен бути великий обсяг трафіку. Для цього буде потрібно багато роботи та багато унікального та якісного контенту.

Це означає, що завжди розумним створити веб-сайт на тему, про яку ви багато знаєте. Вам буде набагато простіше створити багато якісного контенту, і ця робота буде приємною. Не сподівайтесь заробляти 1000 доларів на місяць за допомогою 10-сторінкового веб-сайту. Перед початком роботи з AdSense рекомендується створити щонайменше 20-30 сторінок вмісту.

Резюме
Коротко підсумовуючи, за допомогою Google AdSense можна заробити досить непогані гроші, але це не програма, де можна швидко збагатитися. Існує кілька правил здорового глузду, які допоможуть вам закласти основу для високого та стабільного заробітку:

Любіть тему, про яку ви пишете, і знайте про неї багато.

Окрім створення унікального та релевантного вмісту, регулярно робіть це, щоб поінформувати Google про те, що ваш веб-сайт постійно оновлюється свіжою інформацією.

Не намагайтеся обдурити Google будь-якими «штучними» клацаннями.

Проведіть дослідження, щоб знайти найбільш вигідні ніші з точки зору CPC та пошукового попиту. Створіть свій контент-план відповідно до цих уявлень.

Це допоможе вам отримати великий трафік і монетизувати його за допомогою AdSense.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *