Аналіз ринку зроблено менш ніж за 60 хвилин

Незалежно від того, розробляєте ви ретельну стратегію виходу на ринок або переоцінюєте існуючий бізнес, аналіз ринку є основою будь-якого майбутнього сценарію. Ми вже розповідали про те, як провести поглиблені дослідження, але вам не завжди потрібно ховатись у складних бізнес-моделях та ринках, щоб зрозуміти ринковий ландшафт, перш ніж ви вирішите ввійти в нього чи урізноманітнити.
Ця публікація розкриє, як може знадобитися не більше години, щоб оцінити розмір та склад ринку, відзначить найпомітніші тенденції та окреслить сегменти ринку, щоб полегшити вашу подальшу роботу. Крім усього іншого, ці аналітичні дані можуть допомогти вам переконати інвесторів у тому, що ви знаєте про середовище, у якому ви змагаєтесь, і ви гідні їх розгляду.
Виявлення загальної динаміки зростання ринку
Ви, звичайно, можете копатись у різних джерелах даних — від галузевих звітів, подібних до Форрестера, до відомих аналітичних звітів, — але з постійно мінливим ринковим ландшафтом та факторами, що впливають на нього (згадайте лише про пандемію), вам потрібно надійне джерело ринкові дані в реальному часі, які будуть ознаками нових тенденцій та моделей попиту.
Оскільки багато підприємств перекладають свої операції в Інтернеті — тенденція цифрової трансформації, яка лише пришвидшилася під час пандемії — онлайн-показники ринку часто точно відображають динаміку ринку.
Ось що додає доповнення до ІР Semrush — швидкий, але всебічний огляд ринкового ландшафту, який допоможе швидко зрозуміти, чи потрібно проводити та інвестувати в подальші дослідження.
Для прикладу ми візьмемо ринок торгових марок та автодилерів, що має дати нам хороший старт для подальшої оцінки ринку.
Як оцінити новий ринок
Хоча розмір галузі зазвичай вимірюється в доларах (або будь-якій іншій місцевій валюті), розмір ринку враховується у кількості потенційних споживачів. В Інтернет-просторі трафік дорівнює розміру ринку. І перед тим, як проводити будь-які інші дослідження, ви повинні правильно зрозуміти цю частину аналізу ринку.
Інструмент Market Explorer показує набір зручних звітів, що відображають уявлення про ключових гравців ринку та галузь в цілому.
У звіті «Огляд ринку» ви можете знайти загальний обсяг трафіку, який отримує конкретний ринок, і його темпи зростання за минулі періоди.

Щоб перетворити цей звіт на приблизний прогноз доходів і розрахунок бюджету, ви можете просто використати будь-яку фінансову інформацію про ваш досліджуваний ринок — скажімо, щорічний звіт про загальний дохід автомобільної промисловості в 2018 році — і зв’язати ці цифри з кількістю трафіку протягом 2018 року, і, таким чином, скласти фінансову оцінку на основі поточних показників руху.
На основі статистики Огляду ринку, з невеликим уповільненням на початку пандемії, автомобільна промисловість, здається, швидко повернулася у форму, демонструючи тенденцію зростання.
Оцініть потенціал місця
Отримавши загальне уявлення про розмір ринку, ми повинні зрозуміти, що тенденція зростання, яку ми спостерігали по всій ніші, може не узгоджуватися в усіх регіонах.
Переглядаючи звіт про георозподіл, ми можемо побачити, що головним місцем розташування для націлювання будуть США, за ними слідує Канада — це єдині дві країни, які потрапляють як до найкращих країн, так і до найбільш швидкозростаючих списків ринку.

Поглибте свій аналіз ринку
Завдяки чіткому і підкріпленому даними фокусу на США, ми можемо глибоко зануритися в більш детальну динаміку ринку в цій ніші.
Автомобільна промисловість — це досить обширний простір, тому ми розбиємо наш аналіз ринку на менші частини, щоб розглянути попит в Інтернеті на автосалони та інтерес користувачів до певних брендів автомобілів. Це має допомогти нам зрозуміти, чи є автосалони хорошим ринком для виходу, і, якщо так, які автомобільні компанії повинні бути представлені та представлені.
Ми використовували Traffic Analytics для збору даних про дорожній рух для 100 найкращих дилерів автомобілів у США:

Хоча показники YoY, здається, несуперечливі, рух транспорту має тенденцію до різкого падіння та демонструє зниження мінливості, що є тривожним знаком, якщо ви думаєте розпочати автосалон.
Проте, беручи до рівняння пандемічний контекст, сам факт того, що інтерес користувачів до автосалонів загалом не знизився, є достатньо добрим знаком того, що є певний ринковий потенціал, і з очікуванням на економічне відновлення, ми могли б очікувати зростання тенденція зростання.
Ще однією обнадійливою статистикою є те, що трафік на сайти певних автомобілів значно зріс, зростав на рівні понад 50% у річному обчисленні.

Це може означати, що попит на машини справді є — тобто автосалони не бачать меншого попиту — але це може насправді залежати від того, які марки автомобілів представлені.
Отож, маючи доступ до історичних даних, ми зібрали обсяги трафіку за рік у різних автомобільних компаніях, щоб побачити, які марки спостерігають зростання тяги в Інтернеті:
Найкращі бренди автомобілів, США

Марка автомобіля
Загальний трафік 2019
Загальний трафік 2020
Зміна

ford.com
231,6 млн
281,1 млн
17,6%

tesla.com
133,4 млн
233,2М3
42,8%

toyota.com
161,5 млн
203,1 млн
20,5%

chevrolet.com
128,3 млн
142,1 млн
9,7%

honda.co

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *