• Без рубрики
  • 0

Дослідження ключових слів на YouTube: як отримати більше переглядів

Відео на YouTube — це чудовий спосіб підвищити впізнаваність бренду та вивести ваш товар на продаж. Високопоставлені відео також можуть бути чудовим інструментом для проштовхування клієнтів через послідовність продажів за нижчою вартістю, ніж такі послуги, як Google Ads.
Але коли ви створюєте відео на YouTube, ви хочете переконатися, що ви охоплюєте найкращу аудиторію для своїх послуг. Ось чому ви повинні знати, як ефективно використовувати ключові слова.
Виконавши дослідження ключових слів, щоб визначити найкращі ключові слова для теми, ви можете використовувати їх для створення цілеспрямованого вмісту для своєї аудиторії та залучення більшої кількості передплатників на ваш канал YouTube. Це збільшує ймовірність того, що ваш відеовміст відображатиметься в пошукових запитах YouTube, залучаючи трафік до вашого бізнесу.
У цьому посібнику ми покажемо вам, що таке ключові слова, чому вони важливі та як ви можете використовувати їх, щоб отримати більше переглядів своїх відео на YouTube.

Що таке ключове слово на YouTube? Як ви досліджуєте ключові слова на YouTube? Як отримати більше переглядів на YouTube за допомогою дослідження ключових слів? Поширені запитання щодо дослідження ключових слів у YouTube
Що таке ключове слово на YouTube?
Ключові слова YouTube — це слова в описі, заголовку чи будь-якому іншому відео, які дають підказки алгоритму YouTube щодо того, про що йдеться у вашому відео. Термін «ключове слово» трохи вводить в оману, оскільки ключові слова можуть бути групою слів або фразою. Насправді ключові слова з довгим хвостом (довші ключові фрази) зазвичай мають вищий коефіцієнт конверсії, ніж коротші, і меншу конкуренцію.
Наприклад, якщо у вашому відео розповідається про те, як відтворювати прості акустичні пісні на гітарі, однією з ваших ідей для ключових слів може бути «легка пісня на гітарі». Щоб використовувати це ключове слово, ви можете назвати своє відео якось на зразок «Легкі пісні для гітари, які ви можете відтворити для своїх друзів». Коли хтось шукає на YouTube «легкі пісні на гітарі», ваше відео може з’явитися десь у результатах.
Як ви досліджуєте ключові слова на YouTube?
Існують різні способи пошуку ключових слів для будь-якої конкретної теми. Методи можуть сильно відрізнятися за ціною та ефективністю. Ось кілька способів знайти різні ключові слова, пов’язані з вашою темою:

Використовуйте функцію автозаповнення YouTube. Почніть вводити будь-яке слово у свій рядок пошуку на YouTube, і ви помітите, що під вашим пошуком YouTube перераховано кілька пов’язаних пропозицій щодо ключових слів.
Знайдіть ключові слова з інших популярних відео. Коли відобразиться відео, клацніть правою кнопкою миші поруч із полем пошуку YouTube, але не в ньому. Прокрутіть униз до «Переглянути джерело сторінки». Вихідний код мови розмітки гіпертексту (HTML) відкриється у новому вікні. Натисніть “Ctrl + F” або “Command + F” і введіть “ключові слова” в рядок пошуку. Ви побачите слово «ключові слова», виділене разом із усіма ключовими словами відео, переліченими праворуч. Ви також можете використовувати певні розширення Chrome, які допоможуть вам переглянути ключові слова для відео.
Використовуйте інструменти дослідження ключових слів. Кілька інструментів можуть допомогти вам знайти ключові слова для будь-якої теми. Деякі інструменти безкоштовні, а інші платять щомісячну підписку. Semrush пропонує безліч інструментів для дослідження ключових слів, таких як Magic Magic Tool, який пропонує мільйони пропозицій щодо ключових слів, які допоможуть вам вибрати найкращі для ваших відео на YouTube.

Дослідіть наш генератор ключових слів
Використовуйте інструмент магії ключових слів

Вкажіть дійсний домен, наприклад,
www.example.com

Спробуйте безкоштовно

Як отримати більше переглядів на YouTube за допомогою дослідження ключових слів?
Тепер, коли ви виявили ключові слова, настав час використовувати їх для збільшення трафіку до ваших відео на YouTube. Цей процес не повинен бути настільки складним, як ви можете собі уявити. У наступних кількох розділах ми проведемо кілька способів зробити ваші ключові слова ефективнішими для вас:

Спробуйте зіставлення ключових слів Використовуйте інструменти добору ключових слів YouTube Визначте намір пошуку Спробуйте пошук Google для подальшої оптимізації ключових слів YouTube Використовуйте хештеги YouTube Як ви додаєте ключові слова до YouTube 2021?
Спробуйте зіставити ключові слова
Використовуйте свої дослідження, щоб скласти карту ключових слів. Зіставлення ключових слів означає узгодження конкретних ключових слів із тематичними сторінками, або в даному випадку відео YouTube. Процес вимагає складання діаграми або таблиці з основними ключовими словами та конкретних відео, з якими вони найкраще працюють. Ваша карта ключових слів YouTube може містити такі елементи, як:

Список важливих ключових слів для теми вашого каналу (музика на акустичній гітарі, розробка програмного забезпечення або все, що стосується вашого каналу)

Щомісячні обсяги пошуку за ключовими словами
URL-адреси ваших відео YouTube, які найкраще відповідають кожному ключовому слову (якщо у вас є)
Поточний рейтинг кожного відео за відповідним ключовим словом
Рівень конкуренції, яке має кожне ключове слово
Дві причини, за якими ви хочете створити та підтримувати карту ключових слів, включають:

Це допоможе вам відстежувати, які ключові слова у вас є, а для чого ви не створювали вміст. Ви не хочете дублювати свої зусилля.
Це дозволяє побачити, для яких ключових слів ви хочете створювати вміст у майбутньому. Якщо у вас немає вмісту для певного ключового слова, ви знаєте, про що має бути ваше наступне відео.
Ви можете зробити відео, оптимізоване для кількох ключових слів, але не слід робити кілька відео, оптимізованих для одного ключового слова

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *