• Без рубрики
  • 0

Дубльований вміст: найкращі практики SEO, щоб уникнути цього

Що таке повторюваний вміст?
Повторюваний вміст визначається як вміст, який є точною копією вмісту, знайденого в інших місцях. Однак термін повторюваний вміст може також стосуватися майже ідентичного вмісту (наприклад, просто обмін продуктом, назвою бренду або назвою місця).
Проста заміна кількох слів не обов’язково позбавить сторінку від того, що вона вважатиметься копією вмісту. Як відповідь ваша ефективність звичайного пошуку може спричинити негативний ефект.
Повторний вміст також відноситься до вмісту, який однаковий на кількох веб-сторінках вашого сайту або на двох або більше окремих сайтах. Однак існує безліч методів запобігання або мінімізації впливу повторюваного вмісту, які можна вирішити за допомогою технічних виправлень.
У цьому посібнику я детальніше розгляну причину дублювання вмісту, найкращі способи його уникнення та способи переконатись, що конкуренти не можуть копіювати ваш вміст і стверджувати, що вони є початковим творцем.

Вплив методів повторюваного вмісту на запобігання повторюваному вмісту Що робити, якщо мій вміст було скопійовано проти моєї волі? Огляд повторюваного вмісту
Вплив повторюваного вмісту
Сторінки, створені з дубльованим вмістом, можуть призвести до кількох наслідків у результатах пошуку Google, а іноді навіть до штрафних санкцій. Найбільш поширені проблеми з повторенням вмісту включають:

Неправильна версія сторінок, що відображаються в SERP
Ключові сторінки несподівано не працюють належним чином у SERP або мають проблеми з індексуванням
Коливання або зменшення основних показників сайту (трафік, позиції чи критерії E-A-T)
Інші несподівані дії пошукових систем в результаті заплутування сигналів пріоритетів
Незважаючи на те, що ніхто не впевнений, які елементи контенту Google буде пріоритезувати та деприоритизувати, гігант пошукових систем завжди радив веб-майстрам та творцям контенту «робити сторінки переважно для користувачів, а не для пошукових систем».
З огляду на це, відправною точкою для будь-якого веб-майстра або SEO має бути створення унікального вмісту, який приносить унікальну цінність для користувачів. Однак це не завжди легко або навіть можливо. Такі фактори, як шаблонне оформлення вмісту, функціональність пошуку, UTM-теги, обмін інформацією або синдикування вмісту, можуть бути пов’язані з ризиком дублювання.
Забезпечення того, що ваш власний сайт не ризикує дублювати вміст, передбачає поєднання чіткої архітектури, регулярного обслуговування та технічного розуміння для максимального боротьби зі створенням повторюваного вмісту.

Перевірка оригінальності та оптимізації
з Semrush SEO Writing Assistant

Вкажіть дійсний домен, наприклад,
www.example.com

Спробуйте безкоштовно

Методи запобігання повторюваному вмісту
Існує безліч різних методів і стратегій, щоб запобігти створенню повторюваного вмісту на вашому власному веб-сайті та не дозволити іншим сайтам скористатися копіюванням вашого вмісту:

Таксономія Канонічні теги Обробка мета-позначок Параметри Обробка повторюваних URL-адрес Перенаправлення
Таксономія
Для початку, розумно переглянути загальну таксономію вашого сайту. Незалежно від того, чи є у вас новий, існуючий або переглянутий документ, відображення сторінок із сканування та призначення унікального ключового слова H1 і focus — чудовий початок. Організація вмісту в тематичному кластері може допомогти вам розробити продуману стратегію, яка обмежує дублювання.
Канонічні теги
Можливо, найважливішим елементом у боротьбі з дублюванням вмісту на вашому власному сайті чи на кількох сайтах є Canonical Tags.
Елемент rel = canonical — це фрагмент коду HTML, який дає зрозуміти Google, що видавець володіє частиною вмісту, навіть якщо вміст можна знайти деінде. Ці теги позначають Google, яка версія сторінки є «основною версією».
Канонічний тег може бути використаний для друку проти веб-версій вмісту, версій мобільних і настільних сторінок або сторінок, що націлюються на декілька сторінок. Він може бути використаний для будь-яких інших випадків, коли існують повторювані сторінки, що також походять із головної сторінки версії.
Існує два типи канонічних тегів: ті, що вказують на сторінку, і ті, що вказують на сторінку. Ті, хто вказує на іншу сторінку, повідомляють пошуковим системам, що інша версія сторінки є «основною версією».
Інший — це ті, які визнають себе головною версією, також відомою як канонічні теги, що посилаються на себе. Посилання на канонічні видання є важливою частиною розпізнавання та усунення повторюваного вмісту, а канонічні видання, що посилаються на себе, є предметом належної практики.
Мета-позначення
Ще одним корисним технічним елементом, на який слід звертати увагу при аналізі ризику дублювання вмісту на вашому сайті, є роботи Meta та сигнали, які ви зараз надсилаєте пошуковим системам зі своїх сторінок.
Теги метароботів корисні, якщо ви хочете виключити певну сторінку або сторінки з індексації Google і бажаєте, щоб вони не відображалися в результатах пошуку.
Додаючи тег метаботів „без індексу” до HTML-коду сторінки, ви фактично повідомляєте Google, що не хочете, щоб він відображався на SERP. Це найкращий метод для блокування Robots.txt, як цей метод

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *