• Без рубрики
  • 0

Канали зростання 2021 року для маркетингу електронної комерції

З наближенням кінця 2020 року люди озираються на один із найскладніших років на сьогоднішній день. З великим акцентом на статистиці електронної комерції ми повідомляли про тенденції та зміни електронної комерції протягом усього року.
Однак зараз ми хочемо зазирнути у майбутнє та побачити, які тенденції будуть формувати нове обличчя електронної комерції — галузі, яка, мабуть, найбільше постраждала від пандемії цього року.
Ми не могли придумати кращої людини, щоб зробити це, ніж Джейсон Голдберг, головний директор з питань комерційної стратегії в Publicis та провідник електронної комерції. Тому ми запросили його прийти і поговорити з нами про ключові тенденції електронної комерції в 2021 році та визначити, за якими маркетинговими каналами краще стежити електронний бізнес, оскільки вимоги споживачів та промисловості змінюються прямо на наших очах.
Отже, якщо ви шукаєте унікальну інформацію про найбільші точки зростання для вашого бізнесу в галузі електронної комерції в 2021 році, зануртесь у наші основні моменти обговорення та подивіться, як це може вплинути на вашу маркетингову стратегію електронної комерції на майбутній рік.
Нові тенденції електронної комерції
В цілому електронна комерція розширюється безпрецедентними темпами, зростаючи на 23% у річному обчисленні, прогнозуючи, що продажі до 2021 року становитимуть 4,5 трлн.
Пандемія COVID також лише пришвидшила цей процес; у 2023 році, за прогнозами, частка цифрових продажів становитиме 22% від загальносвітових покупок.
Дійсно, ми вже можемо помітити це вражаюче зростання в США. Як повідомляє Бюро перепису населення, у першій половині 2020 року відбувся стрибок на 4,8% — більше, ніж на 4,5% за останні п’ять років.
Сьогодні, з поширенням точок закупівель — від соціальної комерції до онлайнових ринків до вітрин електронної комерції, діапазон каналів маркетингу електронної комерції здається нескінченним (хоча існує лише стільки, хто може реально масштабувати інтернет-бізнес).
Але перед тим, як ми виділимо шляхи вирішення споживачів верхньої та нижньої частини воронки, нам спочатку потрібно визначити, які тенденції електронної комерції змінять галузевий ландшафт у найближчі роки:

Зростаючі очікування споживачів: з підвищенням очікувань Amazon від електронних магазинів, ми, швидше за все, побачимо більше запитів на дводенну доставку, більше занедбаних візків і різко зростаючі витрати на цифровий маркетинг.
Конкуренція за Google: хоча органічний та платний пошук як і раніше є одним з найпотужніших драйверів трафіку в електронній комерції, ми можемо спостерігати зростання конкуренції за увагу споживачів з боку Amazon, Facebook, Instagram та Bing, а також з альтернативних каналів трафіку, таких як Pinterest, Snapchat і TikTok.
Диверсифікація: мова йде не лише про платформи, а й про канали виявлення брендів. Оскільки реклами Google і Facebook все ще відіграють домінуючу роль, маркетологи електронної комерції тепер також повинні звертати увагу на конкретні індекси, при цьому локальний індекс, зображення та пошук на YouTube пропонують меншу аудиторію — часто з більш вигідною швидкістю.
Існуючі клієнтські бази: Оскільки багато брендів вичерпують свою чисту нову клієнтську базу, націлювання на існуючих клієнтів є як ніколи важливим. Це відкриває шлях для стратегій та каналів активації клієнтів.
Omni-channel маркетинг електронної комерції передбачає більш щільну суміш офлайн-онлайн: роздрібні продажі в магазинах все ще піднімаються над продажами в Інтернеті, і, незважаючи на прискорене прийняття цифрових витрат, присутність цегли та мінометів означає значне зростання бізнесу. Таким чином, перетин розділення між мережею та офлайн є вирішальним для масштабування вашого бренду.
Поради щодо зростання бізнесу щодо ключових каналів маркетингу електронної комерції в 2021 році
У двох словах, маркетинг електронної комерції представляє способи просування вашого Інтернет-магазину за допомогою різних маркетингових каналів, таких як органічне SEO, маркетинг у соціальних мережах та платні кампанії — по суті, усі засоби, які ви можете використовувати для підвищення видимості бренду та продажів.
Тенденції електронної комерції, про які ми згадали вище, впливають на те, як ми думаємо про канали, що сприяють зростанню бізнесу. Тому найбільшим викликом для маркетологів є узгодження тенденцій та каналів залучення клієнтів зі своїми бізнес-цілями, об’єднуючи все в єдину воронку.

Ключові канали електронної комерції для підвищення поінформованості про бренд
Формування обізнаності про бренд полягає в заохоченні розкриття бренду.
Традиційно для першокласних користувачів, які перебувають на початковій стадії розгляду, нам доводиться думати про небрендові акції.
Пошукові системи — це велике місце для пошуку брендів, особливо якщо ви займаєтесь пошуком за категоріями товарів. Однак, якщо у вас присутня цегла і міномет, звернення уваги на загальний індекс може бути не таким цінним, як розгляд місцевих індексів, оскільки локальний пошук передбачає більше намірів купувати. І, звичайно, пошук зображень Google також може принести певний рентабельний трафік.

Соціальні медіа також є потужним інструментом. Тим не менше, оскільки такі платформи, як Facebook, стають все переповненішими, спробуйте додати деякі інші соціальні канали у свій маркетинговий комплекс електронної комерції в 2021 році. Сайти, що пропонують багатий візуальний досвід та прямі CTA — такі як Pinterest та Instagram — це нова справа для маркетологів електронної комерції, оскільки ви можете демонструвати свій товар на платформах, де повно людей з високим рівнем покупки

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *