• Без рубрики
  • 0

Ключові слова каналу YouTube: що це?

YouTube є другою за величиною пошуковою системою з понад 2 мільярдами активних користувачів щомісяця. Незалежно від того, в якій галузі ви займаєтесь, ніколи не займайтесь відеомаркетингом — це чудовий спосіб розширити охоплення вашого ринку.
Однак YouTube має власний набір практик оптимізації пошукових систем (SEO), які потрібно вивчити та зрозуміти, щоб підвищити видимість свого каналу та вмісту.
Окрім проведення належного дослідження ключових слів для оптимізації ваших відео, ви також повинні скористатися перевагами ключових слів каналу YouTube, щоб отримати більше підписників і заробити перегляди. Вони відрізняються від ключових слів та тегів, що додаються до кожного відео, щоб забезпечити його відображення у верхній частині результатів пошуку.
Ключові слова каналу YouTube — це ключові фрази та терміни, що визначають і представляють ваш канал. Ви можете включити ключові слова в опис каналу та теги каналу. Ці теги стосуються вашого каналу, і вони допомагають визначити, в якій ніші ви перебуваєте, і який вміст ви виробляєте.
У цьому посібнику ми допоможемо вам зрозуміти, що таке ключові слова каналу YouTube, чим вони відрізняються від ключових слів для відео та де розмістити їх, щоб оптимізувати ваш канал.

Що таке ключові слова каналу на YouTube? Які ключові слова слід використовувати для YouTube? Скільки ключових слів ви можете використовувати на YouTube?
Де я можу додати ключові слова до свого каналу YouTube?

Оптимізуйте свої відеозаписи на YouTube Додайте ключові слова до свого каналу Опис Призначте теги каналів Нехай Semrush допоможе вам покращити ваші ключові слова на YouTube
Що таке ключові слова каналу на YouTube?
Ключові слова каналу — це терміни та фрази, що підкреслюють, хто ви і що зазвичай робите на своєму каналі. Вони є важливими елементами, які можуть привести глядачів до вас, оскільки вони допомагають алгоритму YouTube вирішити, які канали та пов’язані відео використовувати для рекомендації вашого вмісту.
Ваша мета використання ключових слів на каналі — надати YouTube інформації, щоб визначити вашу нішу, тип вмісту, який ви створюєте, і хто ваша цільова аудиторія.
YouTube класифікує ваш канал за інформацією у вашому описі, тегах каналів та створених вами відео. YouTube SEO також покладається на метадані, які ви надаєте, щоб узгодити ваш вміст із пов’язаними каналами, темами та відео. Google індексує ваші відео на YouTube, але лише якщо ви надаєте достатньо інформації та даних, щоб допомогти йому знайти ваш вміст.
Cocomelon та 5-Minute Crafts — два найпопулярніші канали YouTube. Кокомелон, природно, містить у собі ключові слова «дитячі віршики», «дитячі розваги» та «дитячі пісні». Тим часом, 5-хвилинні ремесла використовують «веселі саморобні проекти», «зроби сам» і «відчуй радість, роблячи це сам».
Які ключові слова слід використовувати для YouTube?
Щоб розпочати роботу з ключовими словами вашого каналу, враховуйте намір вашого каналу — яку послугу чи вартість ви хочете надати цільовій аудиторії? Запишіть фрази, які, на вашу думку, шукатиме ваша цільова аудиторія. Потім дослідіть ключові слова на YouTube.
Ви можете подумати, що протидіяти фразам, які ви хотіли б використовувати як теги каналів, перед тим, як шукати ключові слова. Однак проведення дослідження допоможе вам розташувати слова відповідно до того, що глядачі шукають. Ви хочете використовувати ключові слова, які залучатимуть передплатників і глядачів до вашого каналу.
Ви можете скористатися функцією автозавершення YouTube, щоб отримати пропозиції щодо ключових слів. Але цього може бути недостатньо, щоб допомогти вам випередити конкуренцію. Отже, розгляньте розуміння пошукових запитів Google та Google Trends та використання інструментів дослідження ключових слів, таких як Semrush.
Незалежно від того, чи шукаєте ви ключові слова каналу чи теги відео, ви хочете знайти фрази чи довгі ключові слова, які потрібно включити. Переконайтеся, що ви також вибираєте ключові слова, які мають високий номер пошуку, але з низькою конкуренцією. Ось кілька стратегій, які допоможуть вам отримати кілька варіантів ключових слів для вашого каналу YouTube:

Скористайтеся нашим інструментом магії ключових слів Цей інструмент надає вам список ключових слів, пов’язаних із вашим основним ключовим словом, та щомісячний обсяг пошуку, щоб оцінити потенційний трафік для конкретного ключового слова. Ви також можете скористатися іншими інструментами ключових слів Semrush для розвитку свого каналу YouTube сьогодні.

Вивчіть вкладки «Про» ваших конкурентів. Зверніть увагу, як вони написали опис свого каналу та які фрази вони включили. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші на розділі «Про мене», натиснути «Переглянути джерело сторінки» та знайти ключові слова каналу.
Використовуйте розширення TubeBuddy або VidIQ для Chrome на своєму каналі. Ці розширення можуть допомогти вам шукати ключові слова каналу без необхідності копати купу коду.
Перш ніж додавати теги до свого каналу та нових відео, можливо, ви також захочете розглянути питання зіставлення ключових слів. Це процес переконання, що ви призначаєте ключові слова пов’язаному вмісту на своєму каналі YouTube. По суті, ви не хочете повторно використовувати однакові ключові слова для тегів каналу та відеотегів.
Хоча у вас може бути кілька рейтингових відео за одним ключовим словом, ви також не хочете конкурувати зі своїм вмістом за рейтинг та перегляди. Ось чому вам краще витратити свій час та сили на оптимізацію вашого каналу та відео для унікальних ключових слів.
Картування

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *