• Без рубрики
  • 0

Контрольний список SEO на сторінці: Як оптимізувати для пошукових систем

Найкращі блогери мають не тільки чудові навички письма. Вони також несуть відповідальність за ефективність свого вмісту в пошукових системах. Для цього вам потрібно буде знати про SEO, зокрема те, що ми називаємо SEO на сторінці.

Що таке SEO на сторінці? Як покращити свою URL-адресу заголовка SEO Мета-опис Ключові слова та семантично пов’язані слова Теги заголовка (H1, H2 тощо) Внутрішнє посилання Скопіювана сторінка, що повторює вміст Сторінка завантаження Придатність для мобільних пристроїв Довжина вмісту читабельність Відеовміст Зображення Кнопки соціального обміну Розмітки Остаточні думки
Що таке SEO на сторінці?
SEO на сторінці — це практика оптимізації вмісту та вихідного коду HTML, щоб чітко визначити, що таке ваша веб-сторінка та яку інформацію вона надає.
Деякі аспекти вашої веб-сторінки, які можна оптимізувати, включають заголовок сторінки, заголовки (теги h1 та h2), URL-адресу, текстовий вміст, мета-описи, внутрішні посилання тощо.
Як покращити SEO на сторінці
Якщо ви не знайомі з SEO, ви можете почати з основ. Для вищого рейтингу в пошуку Google структуру веб-сторінок потрібно оптимізувати як технічно, так і в письмовому плані.
Оптимізовану сторінку буде легко знайти вашій аудиторії в Google, а потім бути задоволеною після прочитання / перегляду / переживання.
Основи того, як це зробити, зводяться до того, щоб зосередитись на запиті шукача (він же основне ключове слово) та зробити сторінку зручною для читання, обробки, розуміння та спільного використання.
Google досить добре розуміє письмові уривки та відповідні теми у тексті вашої веб-сторінки, але все ще існує безліч способів надсилати позитивні сигнали Google, які полегшують пошуковій системі пошук та розуміння вашого вмісту.
Нижче ми зібрали список важливих елементів на сторінці, які ви можете оптимізувати, а також деякі інструменти та ресурси для SEO-послуг та оптимізації вмісту на сторінці.
Ось аспекти на сторінці, які ми будемо висвітлювати в цій статті:

Заголовок
Найкращі письменники розуміють силу хорошого заголовка. Він знаходиться у верхній частині нашого контрольного списку SEO на сторінці та є критично важливим для привернення уваги користувача та підвищення CTR сторінки.
Якщо заголовок не відповідає задуму користувача, він, швидше за все, не натисне і не прочитає вашу статтю.
Заголовок повинен бути там не лише для користувачів, але і для сканерів. Тож переконайтеся, що на вашій сторінці є теги заголовків. Також зауважте, що, хоча ваш тег H1 і заголовок не обов’язково повинні повторювати один одного, ви все одно хочете, щоб вони були пов’язані.
Пов’язане читання

Як написати теги заголовків
Як генерувати ідеї вмісту за допомогою тематичних досліджень
Пов’язані інструменти

На сторінці SEO SEO Checker збирає інформацію про правильні теги H1 та заголовки та перевіряє там начинку ключових слів.
Тема Дослідження пропонує Вам найрезонансніші заголовки з найбільшою кількістю зворотних посилань, пов’язаних з Вашою темою.
URL
Перш за все, ваша URL-адреса повинна бути швидкою та чіткою (будь ласка, уникайте дивних комбінацій цифр і випадкових букв!).
І, як і ваша назва, URL-адреса — ідеальне місце для розміщення ключового слова.
Одна порада: уникайте розміщення року у своїй URL-адресі (наприклад, www.example.com/best-evergreen-content-2017).
Якщо ви хочете, щоб ваш вміст був вічнозеленим (він же веб-сторінка, яка буде оптимізована для пошуку рік за роком), тоді найкраще тримати рік поза URL-адресою.
Прикладом цього є будь-який список «найкращих». Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт отримав рейтинг «Найкращі бездротові навушники 2020», ви можете зробити свій титул «Найкращими бездротовими навушниками 2020» та url slug / найкращими бездротовими навушниками.
Таким чином, коли настане наступний рік, ви можете використовувати ту саму сторінку для націлювання на «найкращі бездротові навушники 2021», просто оновивши заголовок до «Найкращі бездротові навушники 2021», і вам не доведеться міняти URL-адресу та встановлювати вгору переспрямування.
Однак можуть траплятись випадки, коли ваш вміст спеціально пристосований до року, наприклад, якщо ви хочете написати статтю про «Найбожевільніші події 2020 року», ви, швидше за все, не збираєтеся переробляти цей самий вміст у 2021 році для націлювання на «найбожевільніші події від 2021 року «.
Якщо ви все-таки вирішили змінити URL-адресу веб-сторінки, не забувайте про додавання належного переспрямування, щоб уникнути 404 помилок та зберегти цінність SEO старої сторінки.
Пов’язане читання

Як написати URL-адреси для SEO
Всебічний посібник з SEO щодо 301 переспрямування
Пов’язані інструменти
SEMrush Site Audit перевіряє всі URL-адреси на вашому веб-сайті на довжину, на підкреслення та допомагає переконатися, що жодна з URL-адрес не містить у собі занадто багато параметрів.
Мета Опис
Добре написаний метаопис може допомогти вам виділитися в результатах пошуку та привернути увагу людей, які переглядають сторінку результатів. Погано написаний мета-опис може призвести до того, що люди заглядатимуть за ваш результат і виберуть щось краще на SERP.
Пов’язане читання

Що таке метаописи та як їх писати
Чого не можна робити під час написання мета-опису
Пов’язані інструменти
SEMrush On Page SEO Checker надає вам ідеї та підказки щодо змісту ваших метаописів з точки зору SEO.
Ключові слова та семантично споріднені слова
Це робить дві речі: По-перше, це стверджує з обпаленням

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *