• Без рубрики
  • 0

Найпопулярніші пошукові запити на YouTube у 2021 році

Якщо ви хочете просувати конкретні демографічні показники, YouTube може бути цінним джерелом та корисним для маркетологів.
Але як ви можете надати своєму відео найкращий знімок для перегляду? YouTube має власні алгоритми, які визначають, які відео відображатимуться під час пошуку користувачів. Щоб створювати відео з найкращими шансами отримати великий обсяг пошуку, вам потрібно буде провести належне дослідження ключових слів, щоб знати, що люди шукають.
Незважаючи на те, що YouTube не публікує свої популярні пошукові запити, Semrush склав список найпопулярніших пошукових запитів на YouTube, коли ми переходимо на 2021 рік. Слідкуйте за тим, що популярне, і ви зможете використовувати результати пошуку YouTube на свою користь .
У цьому дописі ми розповіли, як знайти, що є популярним і що найчастіше шукають на YouTube:

Як ви знайдете те, що є популярним на YouTube? Що найчастіше шукали на YouTube?
Хто зараз найпопулярніший на YouTube?

Популярні канали YouTube Популярні відео YouTube Популярні пошукові запити на YouTube Отримайте більше інформації про свій SEO на YouTube
Як ви знайдете те, що є популярним на YouTube?
Пошук найбільш шуканих відео на YouTube — це відео, які, на думку платформи, сподобаються широкій аудиторії.
Використовуючи певний алгоритм, YouTube визначає, чи гідне відео у тренді. Алгоритм змінюється з часом, але критерії оцінки відео включають кількість переглядів, кількість коментарів, корисність для глядача та показник відмов (як часто користувачі клацають на відео, не переглядаючи значну частину його).
Вмістом у тренді можуть бути музичні відео від відомих виконавців або вірусні відео, які стають популярними. Однак YouTube намагається уникнути оманливих відеозаписів зі своєї популярної сторінки.
Прикладом відео з оманливою назвою може бути відео під назвою «Найкращі комп’ютери, доступні сьогодні», в якому творець розповідає про кумедний досвід роботи в магазині електроніки, замість того, щоб порівнювати комп’ютерне обладнання.
Легко побачити, які відео найчастіше шукають на YouTube. Ви можете перейти на популярну сторінку на YouTube або перевірити сторінку Google Trends на YouTube. Сторінка Google Trends YouTube містить список найпопулярніших тем та пошукових запитів, які люди ввели на YouTube. Ви також можете побачити пошукові терміни, що мали тенденцію протягом певного періоду (з 2008 року).
Google Trends навіть дає вам можливість вибирати такі категорії, як музика, ігри, фільми та мода. Вибравши категорію, ви побачите лінійний графік, що показує інтерес до цієї категорії з часом.
Однак виявлення популярних відео YouTube — це лише перший крок. Чудовий інструмент добору ключових слів на YouTube, такий як Інструмент магії ключових слів, запропонований Semrush, може допомогти вам органічно залучити глядачів і, можливо, отримати більше підписників на ваш канал.

Отримайте ідеї ключових слів для YouTube
з ключовим словом Magic Tool

Вкажіть дійсний домен, наприклад,
www.example.com

Спробуйте безкоштовно

Що найчастіше шукали на YouTube?
Тенденції змінюються з часом, тож те, що популярне сьогодні, може бути не тим, що популярне завтра. Щодня 2 мільярди користувачів YouTube щомісяця переглядають понад мільярд годин відео, тому нові теми можуть швидко отримати велику кількість пошуків.
Незважаючи на це, ви можете знайти, які теми шукаєте, відвідавши Google Trends і вибравши “YouTube Search” у верхньому меню. Ось поточний список деяких найпопулярніших пошуків усіх часів.

Хто зараз найпопулярніший на YouTube?
Як і найпопулярніші пошукові запити на YouTube, найпопулярніші творці вмісту на YouTube не є статичними. Насправді, тенденційна сторінка YouTube оновлюється приблизно кожні 15 хвилин, щоб не відставати від величезної кількості трафіку, який отримує сайт.
Однак ви можете розраховувати знайти кілька речей, дивлячись. Наприклад, зазвичай є кілька популярних відео про відеоігри, такі як Fortnite та Minecraft. На момент написання статті деякі популярні відео включали:

Ігри, такі як попередній перегляд нової гри Nintendo
Спортивні моменти та аналіз
Комедійні відео
Оновіть відео від персон та авторитетів YouTube, таких як Містер Звір та Маркиплієр
Музичні відео від найкращих виконавців
Популярні канали YouTube
На момент написання цієї статті найпопулярнішим музикантом був The Weeknd, але трьома з п’ятірки були хіп-хоп виконавці (Saweetie, Pooh Shiesty та Lil Durk).
Двома з п’ятірки найкращих геймерів стали Typical Gamer та Socksfor1. Тим часом популярні новинні відеозаписи завантажували деякі великі станції новин, такі як NBC.
На додаток до потокових платформ, які ви очікуєте побачити в тренді, як Netflix, сторінка фільму, що має тенденції, також обслуговує міжнародну аудиторію.
На момент написання цієї статті Hombale Films (індійська продюсерська компанія, яка створює фільми мовою канніки) була каналом No2 у тренді. Нарешті, трендові канали моди та краси були поєднанням влогерів, таких як Дерек Бласберг, та компаній, таких як Британська рада моди.
Ось список поточних популярних каналів для кожної категорії:

Популярні відео YouTube
Найпопулярнішим музичним відео було «

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *