• Без рубрики
  • 0

Написання вмісту: Як писати та замовляти різні типи вмісту

Незалежно від того, яким буде ваш бізнес, ваші клієнти знаходяться в Інтернеті. Вам потрібно підтримувати з ними зв’язок через різні канали та використовувати різні формати вмісту. Прочитавши цей посібник, ви будете готові спланувати виробництво свого вмісту та створити найпопулярніші типи вмісту або замовити їх у своїх авторів більш розумно.

Що таке написання вмісту? Типи вмісту
Основи написання вмісту

Написання планування досліджень
Поради щодо написання вмісту

Статті Вміст продукту Веб-сайт Зміст Електронна пошта Інформаційні бюлетені Прес-релізи Електронні книги Аутсорсинг Вміст Останні думки
Що таке написання вмісту?
Написання контенту стосується створення контенту для цілей інтернет-маркетингу. За допомогою контенту підприємства можуть залучати потенційних клієнтів та розвивати позитивні зв’язки зі своєю аудиторією, в кінцевому підсумку штовхаючи їх вниз по лінії продажів.
87% маркетологів використовують контент, щоб направляти своїх потенційних клієнтів на різні етапи шляху покупця. Вони використовують різні формати вмісту для кожного етапу подорожі — від обізнаності про бренд до прийняття рішення про придбання.
Оскільки незліченна кількість компаній бореться за увагу тієї самої аудиторії, їм потрібен високоякісний цільовий вміст, щоб пройти через безлад і охопити потенційних клієнтів.
Типи вмісту
Написання контенту охоплює безліч різних форм текстового контенту. Кожен тип може служити різній меті та по-різному просувати бренд.
Ось найпоширеніші формати, що використовуються:

Статті Опис товару (та пов’язаний вміст) Вміст веб-сайту Інформаційні бюлетені електронною поштою Прес-релізи Електронні книги
Ці різні формати вмісту можуть охопити потенційних клієнтів на різних етапах воронки продажів, тому їх метою є переміщення цього індивіда далі до кінцевої мети: закриття угоди (або здійснення подальшого продажу у разі повернення клієнтів).

Кожен із цих форматів вмісту вимагає від письменника різних талантів, але існують також загальні правила, що застосовуються до всіх типів вмісту.
Основи написання вмісту
Перш ніж навіть вибрати тему, про яку потрібно писати, дуже важливо виконати підготовчу роботу. Тут фактично починається написання вмісту.

Дослідження

1. Бізнес-цілі 2. Персона покупця 3. Намір пошуку 4. Дослідження ключових слів та SEO 5. Стратегія вмісту 6. Написання планування теми
Дослідження
Ваш вміст повинен відображати фактичну інформацію, засновану на дослідженнях. Компанії, які поширюють неправдиву або оманливу інформацію, вразливі до реакцій як пошукових систем, так і споживачів.
Згідно з дослідженнями Hill Holliday, якби бренд генерував фальшивий вміст про свої послуги чи товари, 59% споживачів негайно припинили б купувати цей бренд. І навпаки, 64% заявили, що з більшою ймовірністю купуватимуть цю марку, якби знали, що вони правдиві щодо свого бізнесу. Оманливий вміст в кінцевому підсумку призведе до негативних відгуків про товари та товари, і як тільки це станеться, скорочення продажів є ймовірним результатом.
Фактичний зміст, однак, допомагає утвердити ваш бізнес як авторитет у своїй галузі. Поглиблене дослідження може керувати вашим процесом створення контенту, не даючи вам витратити свої маркетингові долари та втратити довіру до своєї аудиторії.
Ось що вам слід дослідити:
1. Цілі бізнесу
Подумайте про бізнес-цілі, які ви хочете досягти, і про те, як ви плануєте використовувати вміст для цього.
Ви повинні розуміти:

Який тип формату вмісту вам потрібен. У якому стилі / тоні ви хочете написати свій твір. Які ваші цілі для кожного твору.
Наприклад, якщо ви хочете збільшити кількість відвідувань, автор, швидше за все, зосередиться на великих обсягах ключових слів, за якими ваш сайт може класифікуватися.
Якщо ви хочете перетворити читачів на потенційних клієнтів, вони можуть створити більше вмісту із середньою послідовністю, призначеного для захоплення споживачів із високим наміром, і, зрештою, направити їх на відповідний магніт для потенційних клієнтів, як-от шаблон для завантаження або веб-семінар.
Визначені цілі, які включають вимірювані результати та детальні плани охоплення конкретної аудиторії, є надзвичайно важливими. Перегляньте наші Сім кроків до створення повного плану стратегії вмісту, щоб отримати більше підказок щодо цілей, показників ефективності та аудиторій.
2. Покупець Персона
Як зазначає наш путівник по створенню персони покупця, персона покупця — це абстрактне зображення вашого ідеального клієнта. Він базується на якісних та кількісних даних дослідження ринку / конкурентів та існуючих профілів клієнтів.

Джерело зображення: https://www.pinterest.ru/pin/327777679125490513/
Спочатку маркетологи, як правило, дають своєму покупцеві особу ім’я та вигаданий аватар (фото), а потім заповнюють такі дані:

Хоча дані та інструменти онлайн-аналітики можуть допомогти вам встановити особистість ваших клієнтів, існують інші методи для ознайомлення з найпоширенішими рисами, які демонструє ваша база клієнтів. Щоб їх знайти, розгляньте:

Створення онлайн-опитувань клієнтів Проведення співбесіди з клієнтами (по телефону або особисто) Розмова з торговим персоналом про їхні враження від клієнтів Використання полів форми на вашому веб-сайті для запиту інформації про клієнтів (наприклад, які товари вони можуть зацікавити) Видобуток соціальних медіа для персональних інформація
Зосередження уваги на специфікації

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *