• Без рубрики
  • 0

Посібник для початківців з мета-тегів для SEO

Щоб розробити ефективну стратегію оптимізації пошукової системи, вам слід зрозуміти два основні стовпи SEO: позасторінкове SEO та SEO на сторінці / технічне SEO.
Хоча SEO поза сторінками зосереджується на підвищенні довіри до вашого веб-сайту та взаємозв’язку з іншими сайтами за допомогою високоякісних зворотних посилань, SEO на сторінках або технічне SEO стосується практики оптимізації вмісту вашої сторінки для ранжирування на сторінках результатів пошукової системи (SERP). Деякі з найбільш технічних елементів на сторінці, які належать до цієї категорії, включають ключові слова, канонічні теги та мета-теги.
Якщо ви новачок у SEO та дізнаєтесь, як додати його до своєї стратегії цифрового маркетингу, чудовим місцем для початку буде дізнатися більше про мета-теги. У цьому посібнику ми проведемо вас через основи та найкращі практики використання мета-тегів для оптимізації ваших веб-сторінок. Ви також дізнаєтесь, як прості методи можуть допомогти пошуковим системам розпізнати ваші веб-сторінки та підвищити їх рейтинг. Ось що ми будемо охоплювати:

Що таке метатеги? Що таке тег заголовка? Що таке мета-опис? Що таке метатег Robots? Що таке метатег Viewport? Удосконалюйте свої метатеги сьогодні
Що таке метатеги?
Термін «мета» означає «метадані», що означає дані про дані. Мета-теги надають інформацію про веб-сторінку і безпосередньо впливають на те, як пошукові системи переглядають веб-сайт. Більшість елементів метатегів призначені для пошукових систем, таких як Googlebot та інші веб-сканери.
Мета-теги додаються до HTML-коду документа, щоб допомогти пошуковим системам зрозуміти додаткову інформацію про сторінку. Вони також використовуються для ранжирування вмісту чи сторінок. Теги заголовків та мета-описи відображаються в результатах пошуку.
У цьому посібнику ми надамо огляд таких мета-тегів:

Теги заголовка
Мета-описи
Мета-теги робота
Мета-теги області перегляду
Що таке тег заголовка?
Тег заголовка інформує пошукові системи, такі як Google або Bing, про заголовок, який потрібно відображати на сторінках пошуку. Це може бути спрощена фраза заголовка, що з’являється на веб-сторінці. Включення тегу заголовка для ваших веб-сторінок полегшує сканерам пошукових систем читання, класифікацію та ранжування вашого вмісту.
Напевно, ви вже бачили тег заголовка. Нижче наведено те, як виглядає тег заголовка в результатах пошуку Google і де його можна знайти на веб-сторінці:

Код для тегу заголовка буде виглядати так:
Кращі кросівки | Відгуки про бігові черевики 2020
Поради та підказки щодо тегів заголовків
Тег заголовка є одним з найважливіших мета-тегів, оскільки його бачать пошукові системи та люди, які користуються Інтернетом. Це ваша перша можливість привернути увагу шукача. Це може бути інформація, яка переконує людину натиснути вашу веб-сторінку.
Дотримуйтесь цих рекомендацій, щоб допомогти вам створити креативні та описові назви сторінок:

Додайте тег заголовка для кожної веб-сторінки
Уникайте довгих заголовків — найкраще менше 60 символів
Уникайте загальних та розмитих заголовків, наприклад, «Домашня сторінка» для домашньої сторінки
Використовуйте регістр заголовка чи речення
Відповідність наміру пошуку
Уникайте назв клікбейт
Включіть цільове ключове слово, коли це доречно
Створіть відмінний тег заголовка для кожної сторінки на вашому сайті
Наша перевірка SEO на сторінці також є чудовим інструментом, який допоможе оптимізувати ваш тег заголовка. Додайте свою URL-адресу та дізнайтеся, чи є ваше цільове ключове слово у тегу заголовка та чи відповідає ваше заголовок тому, що відображається в результатах пошуку.

Отримайте технічні рекомендації щодо SEO
за допомогою перевірки SEO на сторінці

Вкажіть дійсний домен, наприклад,
www.example.com

Спробуйте безкоштовно

Що таке мета-опис?
Мета-опис узагальнює вміст веб-сторінки для веб-сканерів та користувачів Інтернету. Він відображається під тегом заголовка на сторінці результатів пошуку.

Код для тегу мета-опису виглядає так:

Мета Опис Поради та підказки
Незважаючи на те, що метаописи не є частиною алгоритму ранжирування Google, вони все одно включаються як фрагменти в результати пошуку Google, щоб покращити доступність результатів пошуку для пошуку. Отже, думайте про мета-описи не як фактор ранжування, а як про спосіб підвищення рейтингу кліків (CTR). Обов’язково додайте креативні описи з цільовими ключовими словами для домашньої сторінки, внутрішніх сторінок та публікацій у блозі.
Використовуйте ці найкращі практики, щоб працювати для ефективних мета-описів, гідних кліків:

Зберігайте менше 160 символів
Створіть різні резюме для кожної сторінки
Уникайте повторюваних метаописів на вашому веб-сайті
Використовуйте відмінок речення
Будьте точними, описовими та стислими
Відповідність наміру пошуку
Включайте цільове ключове слово лише там, де це має сенс
Що таке метатег Robots?
Метатеги роботи — це додаткові значення або параметри, розміщені всередині тегу HTML. Метатеги Robots містять інструкції пошукової системи щодо того, чи хочете ви цього

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *