• Без рубрики
  • 0

Посібник з цифрового PR та чому це важливо для SEO та побудови посилань

Якщо ви не використовуєте цифровий PR як частину своєї стратегії побудови посилань, ви втрачаєте величезну можливість отримати конкурентну перевагу. Погляньте на результати однієї цифрової PR-кампанії щодо якості, зароблених редакцією посилань:

Це посилання з 125 доменів, що посилаються на одну кампанію …
Декілька тактик можуть допомогти вам заробити посилання в масштабі, але цифровий PR може допомогти вам заробити відповідні посилання. Крім того, для вашого бізнесу є ціла низка інших переваг.
У цьому посібнику ми заглибимось у цифровий PR і допоможемо зрозуміти, чому це тактика, яку ви не можете ігнорувати, якщо хочете перезарядити органічне зростання вашого веб-сайту.
Зокрема, ми подивимось на:

Що таке цифровий PR? Цифровий PR зростає у 2021 році Цифровий PR як тактика побудови зв’язків 5 Різні цифрові тактики PR Чи цифровий PR не є лише для B2C чи веселих брендів? Вимірювання успіху цифрового PR
Що таке цифровий PR?
Цифровий PR — це використання тактики PR, щоб заробити зворотні посилання для підтримки вашої стратегії SEO.
Вам потрібно створити пов’язані активи (іноді їх називають приманкою для посилань) і просувати їх відповідним журналістам та публікаціям, щоб заохотити їх писати про ваш вміст та посилатись на нього.
Однак цифровий PR-успіх полягає у створенні чудових ідей, які журналісти хочуть висвітлювати, створюючи привабливі активи, на які пов’язують, як спосіб додати редакційну цінність статті.
Цифровий PR — це створення контенту, який розповідає історії, які настільки гарні, що журналісти насправді хочуть висвітлювати та посилатись на них.
Щоб допомогти вам зрозуміти тактику, давайте порівняємо її з альтернативним підходом до побудови посилань … розміщенням гостей.
Тепер давайте зрозуміти одне: ми не підтримуємо розміщення гостей як тактику побудови посилань. Насправді саме це спричинило розкол у спільноті SEO, оскільки Метт Каттс від Google проголосив тактику мертвим ще в 2014 році. Але реальність така, що це тактика, яку зазвичай використовують SEO для побудови посилань, і це правильно чи неправильно, це просто як воно.

Проаналізуйте свій профіль зворотного посилання
за допомогою аудиту зворотних посилань Semrush

Вкажіть дійсний домен, наприклад,
www.example.com

Спробуйте безкоштовно

Цифровий PR:

Посилання розміщуються редакційно (див. Інструкції щодо схем посилань Google, щоб дізнатись більше про те, як Google рекомендує заробляти посилання), тобто журналіст прийняв редакційне рішення про посилання на ваш вміст. Посилання даються, щоб додати редакційну цінність статті або цитувати джерело. Вони зароблені в результаті створення чогось великого, а не тому, що гроші змінили власників. Посилання, як правило, надходять із актуального вмісту у доменів високого рівня. Подумайте про газети, галузеві ресурси та інші авторитетні джерела. Конкуренти не можуть легко відтворити посилання, зароблені цифровим PR, враховуючи характер тактики.
Гість:

Посилання розміщуються в межах вмісту, написаного власником (або від імені) веб-сайту, на який посилається. Ці посилання не є редакційними і повинні мати доданий атрибут rel = «nofollow». Посилання часто розміщуються в результаті оплати (або обдарованих товарів). Це є порушенням Правил Google для веб-майстрів. У цьому випадку слід додати атрибут rel = «спонсорований». Якість посилань на сайти, як правило, досить низька і часто не пов’язана з тематикою сайту, на який посилається. Конкуренти можуть легко відтворити посилання на повідомлення гостей, визначивши їх за допомогою інструменту аналізу посилань.
Цифровий PR проти традиційного PR
Однією з найбільших проблем, коли йдеться про цифровий PR, є порівняння, яке часто проводять із традиційним PR, і що межі між традиційним PR та цифровим PR почали стиратися.
Цифровий PR — це залучення пов’язаних активів, щоб заробити зворотні посилання (і забезпечити інші переваги), які впливають на органічну видимість веб-сайту та зусилля щодо SEO. Ключові показники ефективності тактики часто — це якість зароблених посилань та вплив, який вони мають на ефективність SEO.
Іноді це включає розповіді історій бренду або просування продуктів. Тим не менше, часто це передбачає створення досліджень та дослідницьких робіт на основі даних, подання даних як інфографіки або розробку інструментів та калькуляторів як способу створити цікавий вміст.
Традиційний PR, навпаки, майже завжди базується на KPI, що підвищують обізнаність про бренд. Набагато важче виміряти та повідомити про реальний вплив, і часто в основі лежить просування історій брендів та випуску продуктів. Він також все ще приділяє велику увагу офлайн-медіа, тоді як цифровий PR зазвичай націлений на Інтернет-видання.
Цифровий PR підвищується в 2021 році
Хоча більшість цифрових маркетологів вже давно усвідомлюють важливість впровадження технічного SEO та публікації високоякісного контенту для підвищення рейтингу органічного пошуку, Digital PR не приділяли такої ж уваги протягом останніх кількох років.
Багато маркетологів усвідомлюють необхідність використання високоякісних зворотних посилань для покращення їх веб-сайту в SERP, але не встановили зв’язок, який

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *