• Без рубрики
  • 0

Стратегія ключових слів: як правильно отримати основи

Дослідження ключових слів самостійно недостатньо для ранжирування вашого веб-сайту за результатами пошуку, за якими люди шукають, щоб знайти бізнес, подібний до вашого.
Це те, як ви використовуєте ключові слова, знайдені під час цього дослідження, що стимулює зростання.
Це те, що відоме як стратегія ключових слів. У цьому посібнику ми глибоко заглибимось у те, що це таке, навіщо він вам потрібен та як правильно отримати основи. Зокрема, ми збираємось поглянути на:

Що таке стратегія ключових слів?

Навіщо потрібна стратегія ключових слів?
Як розробити надійну стратегію ключових слів для SEO

Порівняйте свої поточні цілі та показники ефективності, обміркуйте теми над ключовими словами, використовуючи релевантність обсягу пошуку та можливість перетворення, використовуючи аналіз конкурентів, аналіз складності ключових слів, встановлення пріоритетів, відстеження, звітування та аналіз
Що таке стратегія ключових слів?
Отже, що таке стратегія ключових слів?
Це загальний підхід, який підтримує вашу більшу стратегію SEO та може допомогти вам визначити ключові слова, на які ви повинні націлитись.
Хоча це легко відмовитись від того самого, що і дослідження ключових слів, це не так.

Сплануйте стратегію ключових слів
з ключовим словом Magic Tool

Вкажіть дійсний домен, наприклад,
www.example.com

Спробуйте безкоштовно

Навіщо потрібна стратегія ключових слів?
Одне дослідження ключових слів дає вам трохи більше, ніж перелік ключових слів. Звичайно, ви, мабуть, кваліфікували їх за обсягом пошуку, складністю ключових слів та релевантністю (принаймні). І все-таки результат цього процесу — лише перелік.
Ви проводите дослідження ключових слів поряд із надійною стратегією ключових слів, і ви раптом додаєте контекст до цього списку, і ви можете робити такі речі:

Переконайтеся, що ви залучаєте відповідний трафік, який має потенціал для перетворення Визначте можливості швидкого виграшу Пріоритети тактики SEO Встановіть очікування щодо рейтингу та зростання видимості Подайте дослідження ключових слів у свою стратегію вмісту Структуруйте свій вміст у кластери тем Ефективно вимірюйте вплив ваших зусиль
Вся справа в тому, щоб з’ясувати, що і чому стоїть за рішеннями щодо націлювання на ключові слова, що є цільовими ключовими словами та чому трафік, який вони можуть залучити, додасть цінності вашому бізнесу.
Стратегія ключових слів повинна визначати, для чого вам потрібен ваш веб-сайт для ранжирування в рейтингах результатів пошуку та чому.
Ви повинні знати, куди ви збираєтеся, щоб мати змогу зрозуміти, як туди дістатися. Наявність стратегії ключових слів означає, що ви можете вибрати правильну тактику, яка допоможе вам залучити трафік із цих пошукових запитів.
Як розробити надійну стратегію ключових слів для SEO
Давайте розглянемо, як ви можете розробити надійну стратегію ключових слів для SEO, розбивши основні кроки, які вам слід зробити, щоб дати вказівки, і переконайтеся, що ви розглядаєте правильні речі.
Але те, що ми тут робити не будемо, — це навчити вас досліджувати ключові слова. Якщо ви хочете дізнатись, як це зробити, ми рекомендуємо вам пройти курс вивчення ключових слів або ознайомитися з наведеними нижче ресурсами:

Як використовувати Semrush для дослідження ключових слів Як зробити дослідження ключових слів для SEO: просте покрокове керівництво
Ми розглянемо кроки, які вам потрібно вжити для побудови стратегії ключових слів, яка допоможе вам визначити, за якими ключовими словами ваш сайт має класифікуватись, і чому вони є правильними пошуковими запитами для націлювання.
Порівняйте поточну ефективність
Ми вже заявляли про важливість знання того, куди ви збираєтесь з’ясувати, як туди дістатися. Але вам теж потрібно знати, де ви зараз знаходитесь.
Має сенс розпочати розробку стратегії ключових слів із порівняльної оцінки поточної ефективності.
Скористайтеся звітом про позиції Semrush Organic Research Tool, щоб переглянути ключові слова, за якими наразі займає ваш сайт.

Це швидкий і простий спосіб порівняти ваші поточні рейтинги та отримати широке уявлення про ваші показники щодо результатів пошуку.
Також слід звернути увагу на тенденцію органічних ключових слів, щоб порівняти класифікацію ключових слів у різних групах позицій. Ви будете використовувати ці дані далі в процесі, щоб визначити можливості швидкого виграшу.

Або, щоб порівняти свою ефективність зі списку ключових слів, які ви вже зібрали, ви можете скористатися інструментом відстеження позицій Semrush.

Тут важливо те, що ви розумієте свою вихідну точку, щоб використовувати ці ідеї, визначаючи пріоритети своєї уваги.
Встановіть цілі та ключові показники ефективності
Як і будь-яка інша стратегія, на цьому етапі ви повинні ефективно встановлювати цілі та ключові показники ефективності.
Зрештою, потрібно вміти вимірювати прогрес. Постановка чітких цілей означає, що ви знаходитесь у більш сильній позиції, щоб відстежувати відповідні KPI, щоб побачити, наскільки далеко ви від них.
Прочитайте наш посібник із 12 важливих KPI, які слід відстежувати, щоб дізнатись більше про їх розміщення на більш широкому рівні, але коли справа доходить до встановлення конкретних цілей та показників ефективності стратегії ключових слів, розгляньте можливість використання:

Рейтинг ключових слів. Хоча в SEO-спільноті існує багато різних думок щодо того, чи слід повідомляти про рейтинги, вони є важливими в контексті ключового слова

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *