• Без рубрики
  • 0

Що таке ключові слова покупця та як їх знайти?

Ключові слова покупця — це пошукові терміни та ключові слова, які люди використовують під час придбання товару чи послуги. Коли користувачі, які шукають, використовують ключові слова покупця в пошукових системах, це означає, що вони вже в кінці циклу покупки і готові здійснити покупку.
Якщо у вас веб-сайт електронної комерції, дослідження ключових слів є життєво важливим. З’ясування того, як знайти найкращі ключові слова для завершального етапу подорожі покупця, допоможе вам забезпечити конкурентну перевагу, а також допоможе обґрунтувати ваші витрати на контент-маркетинг. Насправді понад 60% маркетологів зазначають, що потенційні клієнти є однією з основних метрик, яку вони використовують для вимірювання успіху вмісту.
У цій статті ми розглянемо подорож покупця та допоможемо зрозуміти, як знайти потрібні ключові слова для покращення коефіцієнта конверсії та стимулювання продажів. Ми також обговоримо, чому ключові слова покупця є важливою частиною вашої стратегії оптимізації пошукової системи (SEO):

Подорож покупця: Короткий огляд Електронна комерція та SEO: Використовуйте ключові слова з високим наміром Намір покупця та три типи ключових слів покупця Як знайти ключові слова покупця Створити вміст, який змушує клієнтів конвертувати
Подорож покупця: короткий огляд
Щоб повністю зрозуміти ключові слова покупця, спочатку слід уважніше ознайомитися з подорожжю покупця. Подорож покупця — це те, що проходить клієнт, шукаючи товар чи послугу. Процес починається з того, що клієнт усвідомлює, що у них є проблеми, після чого проводяться дослідження та обговорення рішень.
Існує багато моделей для процесу покупки, але в найпростішій формі подорож покупця можна розділити на три етапи: етап обізнаності, етап розгляду та етап прийняття рішення.

Етап обізнаності: Споживач починає проводити дослідження високого рівня, пов’язані зі своєю проблемою.
Етап розгляду: Як тільки споживач зрозуміє свою конкретну проблему, він починає шукати більш конкретні рішення.
Етап рішення: На завершальному етапі споживач знає, як вирішити свою проблему, і здійснює пошук з метою порівняння різних доступних йому варіантів. Цей етап закінчується покупкою.

Ключові слова покупця з’являються на останньому етапі. Коли клієнти досягають остаточного рішення про закупівлю, вони використовують ключові слова покупця (їх також називають ключовими словами за наміром покупця) для пошуку конкретних товарів чи послуг. Приклади цих наборів фраз включають «пропозиції масажної терапії», «найкраща ціна для портативного комп’ютера» та «доступні предмети розкоші».
Електронна комерція та SEO: використовуйте ключові слова з високим наміром
Описуючи стратегію SEO для електронної комерції, ви хочете почати з дослідження ключових слів. Ключові слова — це слова та фрази, які користувачі вводять у пошукові системи для пошуку інформації, продуктів чи послуг. Поза індустрією створення вмісту їх називають пошуками чи запитами.
Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт відображався на сторінці результатів, коли люди вводять свої запити в пошукові системи, це допоможе, якщо ви дізнаєтесь більше про використання ключових слів із високим наміром на своїх веб-сторінках.
Існує два способи покращити рейтинг вашої сторінки за певними ключовими словами:

Результати платного пошуку: Ви можете інвестувати в кампанію з оплатою за клік або PPC. За допомогою PPC ви ставите на термін, відповідний вашому бренду, а Google або інші пошукові системи відображатимуть вашу веб-сторінку на своїй сторінці результатів, коли користувачі шукатимуть ці конкретні ключові слова.
Звичайні результати пошуку. Іншим варіантом є оптимізація веб-сайту для рейтингу в звичайних результатах пошукових систем. Звичайна оптимізація пошуку означає, що ви не заплатили за те, що ви перебуваєте там, а натомість використовували комбінацію стратегій SEO (наприклад, внутрішні посилання, зворотні посилання та SEO на сторінці), щоб допомогти піднести вашу сторінку вище за певним ключовим словом.
Ефективне дослідження ключових слів може допомогти вам вирішити, яка стратегія має найбільший сенс для ключових слів, на які ви націлюєтесь. Наприклад, наш Інструмент магії ключових слів — це простий у використанні інструмент дослідження ключових слів, який надає специфіку складності ключових слів та ціни за клік (CPC), щоб допомогти вам вирішити, яка стратегія оптимізації матиме кращі результати.

Що таке ключові слова з високим наміром?
Ключові слова з високим наміром — це слова та фрази, що використовуються споживачами, щоб продемонструвати їх твердий намір придбати зараз, дізнатись про послугу або здійснити дію, яка призведе до продажу. Ключові слова з високим наміром, також відомі як ключові слова з високим комерційним наміром, вважаються найбільш перспективними та найціннішими ключовими словами для конверсії.
Ключові слова з високим наміром пов’язані із задумом покупця. Намір придбати — це ймовірність того, що хтось, хто відвідує ваш веб-сайт, придбає ваш товар або послугу.
Маркетологи та власники веб-сайтів полегшують та вимірюють намір покупки, розглядаючи такі фактори, як персона покупця, залучення веб-сайтів, минулі покупки та інші взаємодії.
Щоб скористатися перевагами ключових слів із високим наміром та намірів придбати, розгляньте можливість використання таких ключових слів для націлювання на відвідувачів, які купували у вас раніше або на тих, хто кілька разів взаємодіяв із вашим веб-сайтом.
Щоб залучити нових клієнтів, завжди найкраще використовувати конкретні ключові слова, наприклад, „найкращий макрооб’єктив для природної фотографії

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *