• Без рубрики
  • 0

Що таке семантичні ключові слова? SEO для початківців

Коли ми говоримо про семантичні ключові слова стосовно оптимізації пошукових систем (SEO), ми говоримо про ключові слова, які концептуально пов’язані з вихідним ключовим словом. Наприклад, якщо ми говоримо про «цифровий маркетинг», семантично пов’язане ключове слово може бути «SERP» або «SEO».
Пошук семантичних ключових слів за допомогою дослідження ключових слів є важливою частиною створення вашої стратегії SEO. Семантичні ключові слова тісно пов’язані з вихідним ключовим словом, і, отже, вони забезпечують павукам пошукової системи більше розуміння щодо теми, яку обговорює вміст, та глибини, яку вона надає. Ця інформація дозволяє алгоритму пошукової системи більш точно ранжувати сторінку.
Окрім того, розробники вмісту повинні пам’ятати, що пошукові системи хочуть бачити високоякісний вміст, який протікає як природна мова. У той час, як раніше люди часто використовували такі стратегії, як начинка ключових слів, щоб зробити їх вміст вигідним, маркетологи тепер знають, що пошукові системи уважно стежать за щільністю ключових слів і карають тих, хто бере участь у цій практиці спаму.
Алгоритм віддає перевагу вмісту, який надає цінність і глибину і звучить більш природно, саме тут в гру вступають семантичні ключові слова.
У цьому посібнику ми розберемо важливість семантичних ключових слів, їх взаємозв’язок із прихованим семантичним індексуванням та те, як обидва вони можуть бути використані в стратегії SEO для покращення рейтингу вмісту:

Семантичні ключові слова: що потрібно знати
Як ви знаходите семантичні ключові слова?

Пропозиції щодо пошукового пошуку Google Результати пошуку Google Інструмент реклами Google Тенденції Google Інструменти соціального моніторингу Інструмент ключових слів Semush’s Magic Tool Отримайте більше інформації про свій SEO
Семантичні ключові слова: Що потрібно знати
До 2013 року такі пошукові системи, як Google, шукали частоту ключових слів на сторінці, щоб з’ясувати, про що йдеться у вмісті. Це призвело до практики набору ключових слів для ранжирування за певними ключовими словами — це означає, що маркетологи купуватимуть слово «кросівки» на сторінці купу разів для ранжирування за цим ключовим словом.
Однак все змінилося в 2013 році із введенням Google Hummingbird. Алгоритм змінив спосіб сканування вмісту пошуковими системами: замість того, щоб шукати частоту певної фрази, відповідні результати тепер повинні були бути більш вичерпними щодо того, які слова були включені до вмісту.
Повертаючись до запиту «кросівки», замість того, щоб повторювати це ключове слово протягом усього часу вашого вмісту, «Колібрі» хоче побачити додаткові слова, такі як «тренування» чи «атлетичний», які надають більше контексту.
Саме тут семантика прокладає шлях до ефективної стратегії SEO. Semrush визначає семантичні ключові слова як:
Семантично пов’язані ключові слова — це просто слова чи фрази, які пов’язані між собою концептуально.

Знайдіть семантично пов’язані ключові слова
з ключовим словом Magic Tool

Вкажіть дійсний домен, наприклад,
www.example.com

Спробуйте безкоштовно

Як ви знаходите семантичні ключові слова?
Буде важко провести мозковий штурм точних списків семантичних ключових слів, які допоможуть активізувати ваші зусилля з маркетингу вмісту. На щастя, існує кілька стратегій, якими ви можете краще зрозуміти терміни, які найкраще підійдуть для вашого цільового ключового слова та типу аудиторії, яку ви хочете залучити.
Використовуючи ці інструменти дослідження ключових слів, перевірте показники ключових слів, які ви можете включити, такі як обсяг пошуку, щоб краще оцінити, як часто ваше слово з’являється під час пошуку. Це допоможе вам зробити найкращий вибір.
Пропозиції щодо пов’язаного пошуку з Google
Після того, як користувач здійснить пошук у Google, пошукова система поверне список відповідних пошукових запитів внизу SERP.

Цей список включає загальноспоріднені слова та ідеї, які можуть бути пов’язані. Однак Білл Славскі писав про результати, які з’являються внизу SERP, у своєму творі про міфи про SEO:
Я також чув, що деякі люди заявляють, що приймаючи пропозиції щодо запитів, які з’являються внизу набору SERP, для запиту також використовується “Ключові слова LSI”, і знову ж таки, це не обов’язково правильно.
Google показав нам, що вони перепишуть запити, які люди шукають, щоб показати сторінки, які, на їхню думку, відповідають ситуаційним чи інформаційним потребам шукача, із вмістом, який означає по суті те саме, і саме в цьому полягає ідея Google Hummingbird.
Однак користь від того, що люди шукають, і відповідей, які надає Google, є корисними.
Ви можете використовувати функцію «Люди також запитують» до середини SERP. У цій багатофункціональній функції Google намагається визначити відповідні запитання, які може задати користувач.

Розробники вмісту та маркетологи можуть використовувати ці дві функції, щоб дізнатись більше про теми та терміни, які люди можуть використовувати, пов’язані з їх основним ключовим словом.
Результати пошуку Google
Google також надає цінну інформацію щодо термінів, які він розглядає як семантичні ключові слова в результатах пошуку. Коли Google повертає результати пошуку, він намагається допомогти користувачам зрозуміти, як кожен конкретний результат співвідноситься з їх початковим пошуковим запитом, виділяючи жирним шрифтом t

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *