• Без рубрики
  • 0

Як використовувати теги заголовків та теги H1 для SEO

Заголовки не просто роблять вміст веб-сторінки краще організованим та легшим для читання. Вони також мають вирішальне значення для хорошого технічного SEO. Це стосується кроків оптимізації пошукової системи (SEO), які ви робите, щоб полегшити роботу веб-сайту пошуковим роботам для сканування та індексації веб-сторінок (в основному «читайте» сторінки та класифікуйте їх відповідно). Якщо боти не можуть просканувати сторінку, вони не можуть її класифікувати.
Нехай термін «технічний» вас не відлякує. Технічне SEO просто стосується практик, які не мають нічого спільного з фактичним вмістом веб-сайту. Натомість він фокусується на інфраструктурі веб-сайту — наприклад, на використанні різних заголовків. Теги заголовка — це простий спосіб покращити технічне SEO будь-якої домашньої сторінки.
Існують різні типи тегів заголовків, класифікованих за номерами, від H1 до H6. Кожен заголовок має різну мету, надаючи сканерам пошукових систем, як Googlebot, цінну інформацію про цю сторінку. Цей посібник зосереджується на тому, як використовувати теги H1 для покращення результатів SEO:

Що таке теги заголовка та теги H1? Чому теги та заголовки H1 важливі? Як додати теги H1? Як змінилися теги H1? Використовуйте Semrush, щоб покращити SEO на сторінці
Що таке теги заголовка та теги H1?
Веб-сторінка або публікація в блозі може мати кілька заголовків. Теги мови розмітки гіпертексту (HTML) використовуються для розмежування типів заголовків. Тег HTML — це в основному лише трохи коду, який повідомляє веб-браузеру комп’ютера про те, як повинен відображатися вміст. Тег H1 може виглядати так:

Ось тег H1

Код (

) підказує браузеру, як відображати текст «Ось тег H1». Різні типи тегів заголовків позначають заголовки на веб-сторінці.
Мова йде не лише про надання інформації ботам пошукових систем. Це також забезпечує більш структурований та дружній досвід користувачів. Великі фрагменти тексту важко читати на екрані, а заголовки полегшують читання.
У цьому дописі про тенденції дизайну інтер’єру ви можете легко знайти тег H1 у вихідному коді:

Тенденції дизайну інтер’єру та декору в 2020 році

Ось як виглядає тег h1 для користувачів, які відвідують сторінку:

Джерело: Ялина
Теги H1
Тег H1 вважається найважливішим. Чому? По суті, це назва сторінки. Тег заголовка H1 є критичним фактором ранжування і на нього посилаються боти пошукових систем, щоб з’ясувати, про що йдеться на сторінці. Це також зазвичай найбільш видимий вміст на сторінці для читача, оскільки вміст із позначкою H1 традиційно відображає великі екрани (хоча це не обов’язково).
Щоб ваш вміст був більш зручним для SEO (зокрема, ваш тег H1), скористайтесь нашим шаблоном вмісту SEO, який пропонує поради щодо включення ключового слова, за яким ви сподіваєтесь класифікуватися, в різних технічних аспектах SEO вашої сторінки.

Теги H2
Якщо основний заголовок H1 схожий на заголовок книги, підзаголовки H2 — як розділи. Ви можете використовувати заголовки H2, щоб поділити вміст на логічні розділи. Наприклад, якщо заголовок сторінки «Найкращі практики SEO на 2021 рік та як їх впровадити», ви можете розділити вміст на дві основні «глави»: список найкращих практик та способи їх реалізації.
Теги H3
Теги H3 додатково поділяють і уточнюють ваш вміст. Наприклад, скажімо, у вашому контенті є дві категорії H2: «Найкращі практики SEO» та «Як застосовувати практики SEO».
Під найкращими практиками SEO ви можете включити перелік практик, що робить кожен із них заголовком H3. На стадії реалізації ви можете включити список різних підказок, роблячи кожну підказку заголовком H3. Потім ви можете детальніше розглянути кожну практику чи підказку.
Теги H4 і не тільки
Теги H4, H5 та H6 додатково впорядковують вміст на сторінці. Вони дозволяють додавати детальніші деталі, не змушуючи читача боротися з громіздкими шматками тексту.
Наприклад, скажімо, у вас є розділ H2 «Найкращі практики SEO». Під цим у вас є тег H3 «Отримати високоякісні зворотні посилання». Потім ви можете включити теги H4, відповідаючи на запитання, наприклад, «Що таке високоякісні зворотні посилання?» та «Як ви отримуєте якісні зворотні посилання?»

Чому теги та заголовки H1 важливі?
Теги H1 повідомляють ботам пошукових систем та веб-користувачам, про що йдеться на сторінці. H1 веб-сторінки є найважливішим заголовком і повинен точно узагальнювати вміст цієї сторінки. Однак ви не можете просто вставити H1 у верхній частині сторінки і назвати його за день. Включення заголовків у ваш вміст пропонує різні переваги.
Показати структуру тексту
Щоб полегшити читання тексту на невеликих екранах, таких як планшети та смартфони, важливо створити вміст, який можна сканувати. Заголовки розбивають довгі рядки тексту і виступають як вказівники, проводячи читача через зміст. Читачі також можуть швидко визначити, які частини тексту є найбільш релевантними, і перейти до цієї частини (наприклад, перейти до відповідної глави книги).
Покращення доступності
Заголовки також покращують доступність веб-сторінки. Зчитувачі екрану можуть читати HTML-код та будь-який текст, позначений HTML. Людина із вадами зору може визначити, чи є вміст на цій сторінці шир

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *