• Без рубрики
  • 0

Як знайти ключові слова з низькою конкуренцією за допомогою Semrush [SUPER easy]

Якщо ви виходите на новий ринок або відкриваєте новий веб-сайт, ви хочете знайти якомога більше фруктів для своєї стратегії SEO.
З точки зору SEO, низький рівень плодів — це низька конкуренція з високим рівнем трафіку.
Пошуки в солодкій точці є недостатньо популярними, щоб бути надмірно переповненими конкурентами, але все ж досить поширеними, щоб спрямовувати відвідувачі вашого веб-сайту.
У цьому солодкому місці ви знайдете найкращі можливості, щоб почати отримувати органічний пошуковий трафік на своєму сайті.
За допомогою Semrush ви можете швидко знайти ключові слова з довгими хвостами та конкретні запитання, які люди шукають в Інтернеті, і їх буде легше класифікувати за нашими показниками, такими як складність ключових слів, щільність конкуренції та обсяг.
Всього за три простих кроки Semrush можна використовувати як інструмент добору ключових слів із низькою конкуренцією — навіть якщо ви ніколи раніше не користувались Semrush, цей процес можна зробити за лічені хвилини.
Дотримуйтесь інструкцій нижче.

Крок 1. Створіть свій початковий список ключових слів
Почніть з: Позиції органічних досліджень.
Тут вам потрібно:

Перейдіть до Semrush Organic Research
Введіть доменне ім’я конкурента та натисніть Пошук
Ви отримаєте список ключових слів, за якими рейтинг веб-сайту вашого конкурента займає 100 найкращих результатів звичайного пошуку Google.
Для прикладу ми використаємо здорову кулінарну нішу, щоб конкурентом став fitmencook.com.

Тепер ви можете переглядати їх ефективність і бачити ключові слова, де вони отримують трафік від пошукових систем.
Зверніть увагу на стовпець KD% (складність ключових слів). Це наш спосіб виміряти складність змагання за це ключове слово, якщо ви починаєте з нуля.
Ми поговоримо далі про KD% нижче в цій публікації.
Ви також можете використовувати фільтри, щоб знайти більш конкретні пошукові терміни, які більше відповідають вашому бізнесу. Наприклад, ось як виглядає за допомогою фільтра пошук ключових слів, що містять «веганське».

Додайте додаткові фільтри для KD%, обсягу або парної кількості слів на фразу (наприклад, ключові слова, що містять 4 слова або більше), щоб знайти ключові слова з низькою конкуренцією, які можна додати до свого списку.
Повторіть цей процес для кількох конкурентів і відправте вподобані ключові слова в Менеджер ключових слів, де ви зможете зберегти основний список до 1000 ключових слів.

На малюнку вище наведено приклад звіту про органічні позиції, який фільтрується за KD%, а потім надсилається 100 ключових слів до нового списку в Менеджері ключових слів.
Наступний звіт для використання: Розрив ключових слів

Перейдіть до інструменту «Розрив ключових слів», щоб порівняти ключові слова між доменами, щоб знайти більше довгих запитів
Введіть свій сайт та до чотирьох ваших конкурентів у поля введення та натисніть кнопку порівняння

Наприклад, ми взяли наступні п’ять доменів: fitmencook.com, sweetpeasandsaffron.com, projectmealplan.com, workweeklunch.com та flavcity.com.
За кілька кліків ми створили список із понад 140 000 ключових слів для здорової кулінарної ніші.
Порада. Якщо ви не знаєте 5 доменів, що належать до галузі вашого веб-сайту, скористайтеся вкладкою звіту «Конкуренти» в Organic Research.
Тепер експортуйте вподобані ключові слова з цього звіту до Менеджера ключових слів, щоб поєднати список з іншими експортами, щоб ви могли продовжувати основний список.
Використовуйте відсутні, слабкі та невикористані фільтри, щоб знайти найкращі можливості для свого сайту.
Наступний крок допоможе вам знайти ще більше варіантів ключових слів, які можна додати сюди.
Крок 2. Розширте список ключових слів
Звіт для використання: Інструмент магії ключових слів
Тепер настав час розширити свій список ключових слів із низьким рівнем конкуренції за допомогою більшої кількості фраз, які ви могли пропустити.
Щоб знайти ключові слова із фразовою відповідністю,

Перейдіть до Інструменту магії ключових слів
Введіть термін із початкового списку пошукових термінів і натисніть кнопку Пошук
Ви отримаєте список розширених ключових фраз, які містять запитуваний вами термін.

Далі використовуйте пов’язаний фільтр, щоб знайти пов’язані ключові слова.
У цьому списку будуть перелічені фрази, які семантично пов’язані з певним пошуковим терміном і можуть не мати однакових фраз, але мають схожі результати пошуку. Ви захочете додати деякі з них у свій план, щоб охопити свої основи.
Щоб знайти ключові слова для запитань (які підходять для чудових тем вмісту), використовуйте фільтр Питання. Тут відображатимуться лише ключові фрази, що містять хто, що, де, коли, чому чи як.

Якщо ми розглядаємо цей список ключових слів на зображенні вище — KD% все ще залишається досить високим. Отже, якщо ви бачите такі оцінки KD, вам потрібно додати фільтр для меншої складності. Детальніше про це на кроці 3.
Знову ж таки, надішліть потрібні ключові слова до списку в Менеджері ключових слів із усіма іншими ключовими словами, на які ви хочете націлитись.
Крок 3. Фільтруйте ключові слова великого обсягу з меншою конкуренцією
Середньомісячний обсяг пошуку для кожного ключового слова показує, скільки потенційного трафіку ви можете отримати. Чим вище ваш рейтинг за об’ємними пошуковими термінами, тим більше трафіку буде спрямовано на ваш веб-сайт.
Проте конкуренція за найпопулярніші ключові слова дуже висока. Немає сенсу намагатися класифікувати ключові слова, за якими ви не маєте шансів поставити рейтинг. Вам потрібно знайти баланс між обсягом пошуку ключового слова та рівнем конкуренції.
Щоб допомогти вам у цьому кроці, Semrush має два основних способи f

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *