• Без рубрики
  • 0

JavaScript SEO: поглиблений посібник

Однією з найпоширеніших технічних проблем SEO, з якою стикаються SEO, є спонукання Google індексувати вміст JavaScript.
Використання JavaScript в Інтернеті швидко зростає. Добре задокументовано, що багато веб-сайтів намагаються стимулювати органічне зростання через відмову від важливості JavaScript SEO.
Якщо ви працюєте на сайтах, розроблених із використанням фреймворків JavaScript (таких як React, Angular або Vue.js), ви неминуче зіткнетеся з різними проблемами для тих, хто використовує WordPress, Shopify або інші популярні платформи CMS.
Однак, щоб побачити успіх у пошукових системах, ви повинні точно знати, як перевірити, чи можна відтворювати та індексувати сторінки вашого сайту, визначати проблеми та робити його зручним для пошукових систем.
У цьому посібнику ми навчимо вас усьому, що вам потрібно знати про SEO SEO. Зокрема, ми збираємось поглянути на:

Що таке JavaScript? Що таке JavaScript SEO? Як Google сканує та індексує JavaScript? Як зробити вміст JavaScript вашого веб-сайту зручним для SEO — рендеринг на стороні сервера проти рендерингу на стороні клієнта проти динамічного рендерингу Поширені проблеми SEO щодо SEO та як їх уникнути
Що таке JavaScript?
JavaScript або JS — це мова програмування (або сценарію) для веб-сайтів.
Коротше кажучи, JavaScript сидить поряд з HTML і CSS, щоб запропонувати рівень інтерактивності, який інакше був би неможливим. Для більшості веб-сайтів це означає анімовану графіку та повзунки, інтерактивні форми, карти, веб-ігри та інші інтерактивні функції.
Але все частіше для цілих веб-сайтів створюються такі фреймворки JavaScript, як React або Angular, які можна використовувати для роботи з мобільними та веб-додатками. І той факт, що ці фреймворки можуть створювати як односторінкові, так і багатосторінкові веб-програми, зробив їх все більш популярними серед розробників.
Але використання JavaScript, поряд з іншими фреймворками, спричиняє низку проблем із SEO. Ми розглянемо їх нижче.

Перевірте стан вашого веб-сайту
за допомогою аудиту сайту Semrush

Вкажіть дійсний домен, наприклад,
www.example.com

Спробуйте безкоштовно

Що таке SEO SEO?
JavaScript SEO — це частина технічного SEO, що передбачає спрощення пошукових систем сканування та індексацію JavaScript.
SEO для сайтів JavaScript представляє свої унікальні виклики та процеси, яких потрібно дотримуватися, щоб максимізувати ваші шанси на рейтинг, даючи можливість пошуковим системам індексувати ваші веб-сторінки.
Тим не менш, при роботі з JavaScript-сайтами легко помилитися типовими помилками. З розробниками буде набагато більше «назад і назад», щоб переконатися, що все зроблено правильно.
Однак JavaScript набуває популярності, і, як SEO, розуміння того, як правильно оптимізувати ці сайти, є важливою навичкою для вивчення.
Як Google сканує та індексує JavaScript?
Давайте чітко пояснимо одне: Google краще рендеріть JavaScript, ніж кілька років тому, коли на це зазвичай йшли тижні.
Але перш ніж ми глибоко заглибимося в способи переконатися, що JavaScript вашого веб-сайту є зручним для SEO та може насправді скануватися та індексуватися, вам слід зрозуміти, як Google обробляє його. Це відбувається в трифазному процесі:

Сканування індексації візуалізації
Ви можете побачити цей процес більш детально візуалізовано нижче:

Кредит зображення: Google
Давайте розглянемо цей процес трохи глибше, порівнявши його з тим, як Googlebot сканує сторінку HTML.
Це швидкий і простий процес, який починається із завантаження HTML-файлу, вилучення посилань та CSS-файлів, завантажених до надсилання цих ресурсів до Caffeine, індексатора Google. Потім кофеїн індексує сторінку.
Як і на HTML-сторінці, процес починається із завантажуваного HTML-файлу. Тоді посилання генеруються за допомогою JavaScript, але їх не можна витягти однаковими. Отже, Googlebot завантажує файли CSS та JS сторінки, а потім для індексації цього вмісту потрібно використовувати службу веб-рендерингу, яка є частиною кофеїну. Потім WRS може індексувати вміст і витягувати посилання.
А реальність така, що це складний процес, який вимагає більше часу та ресурсів, ніж HTML-сторінка, і Google не може індексувати вміст, поки не буде відображено JavaScript.
Сканування веб-сайту HTML відбувається швидко та ефективно: Googlebot завантажує HTML, потім витягує посилання на сторінку та сканує їх. Але коли задіяний JavaScript, це не може відбуватися однаково, оскільки це має бути відтворено перед тим, як можна отримати посилання.
Давайте розглянемо способи зробити SEO вміст вашого веб-сайту зручним для SEO.
Як зробити вміст JavaScript вашого веб-сайту зручним для SEO
Google повинен вміти сканувати та відображати JavaScript вашого веб-сайту, щоб мати можливість його індексувати. Однак не рідко стикаються з проблемами, які заважають цьому трапитися.
Але коли справа доходить до того, щоб переконатися, що JavaScript вашого веб-сайту підтримує SEO, є кілька кроків, які ви можете виконати, щоб переконатися, що ваш вміст відображається та індексується.
І насправді, це зводиться до трьох речей:

Переконайтесь, що Google може сканувати

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *