Аналіз ринку зроблено менш ніж за 60 хвилин

Market Analysis Done in Under 60 Minutes

Незалежно від того, розробляєте ви ретельну стратегію виходу на ринок або переоцінюєте існуючий бізнес, аналіз ринку — це основа будь-якого майбутнього сценарію. Ми вже розповідали про те, як провести поглиблені дослідження , але вам не завжди потрібно ховатись у складних бізнес-моделях та ринкових моделях, щоб зрозуміти ринковий ландшафт, перш ніж ви вирішите ввійти в нього чи диверсифікувати.

Ця публікація розкриє, як може знадобитися не більше години, щоб оцінити розмір та склад ринку, відзначить найпомітніші тенденції та окреслить сегменти ринку, щоб полегшити вашу подальшу роботу. Крім усього іншого, ці аналітичні дані можуть допомогти вам переконати інвесторів у тому, що ви знаєте про середовище, у якому ви змагаєтесь, і ви гідні їх розгляду.

Виявлення загальної динаміки зростання ринку

Ви, звичайно, можете копатись у різних джерелах даних — від галузевих звітів, подібних до Форрестера, до відомих аналітичних висновків, але з урахуванням постійно мінливого ринкового ландшафту та факторів, що впливають на нього (згадайте лише про пандемію), вам потрібно надійне джерело ринкові дані в реальному часі, які будуть ознаками нових тенденцій та моделей попиту. 

Оскільки багато підприємств перекладають свої операції в Інтернеті — тенденція цифрової трансформації, яка лише пришвидшилася під час пандемії — онлайн-показники ринку часто точно відображають динаміку ринку. 

Ось що додає доповнення CI до Semrush — швидкий, але всебічний огляд ринкового ландшафту, який допоможе швидко зрозуміти, чи потрібно проводити та інвестувати в подальші дослідження. 

Для прикладу ми візьмемо ринок торгових марок та автодилерів, що має дати нам прекрасний старт для подальшої оцінки ринку.

Як оцінити новий ринок

Хоча розмір галузі зазвичай вимірюється в доларах (або будь-якій іншій місцевій валюті), розмір ринку враховується у кількості потенційних споживачів. В Інтернет-просторі трафік дорівнює розміру ринку. І перед тим, як проводити будь-які інші дослідження, ви повинні правильно зрозуміти цю частину аналізу ринку.

Інструмент Market Explorer показує набір зручних звітів, що відображають уявлення про ключових гравців ринку та галузь в цілому. 

У звіті «Огляд ринку» ви можете знайти загальний обсяг трафіку, який отримує конкретний ринок, і його темпи зростання за минулі періоди. 

How to estimate a market size?

Щоб перетворити цей звіт на приблизний прогноз доходів і розрахунок бюджету, ви можете просто використати будь-яку фінансову інформацію про ваш досліджуваний ринок — скажімо, щорічний звіт про загальний дохід автомобільної промисловості в 2018 році — і зв’язати ці цифри з кількістю трафіку протягом 2018 року, і, таким чином, скласти фінансову оцінку на основі поточних показників руху.

На основі статистики Огляду ринку, з невеликим уповільненням на початку пандемії, автомобільна промисловість, здається, швидко повернулася у форму, демонструючи тенденцію зростання.

Оцініть потенціал місця

Отримавши загальне уявлення про розмір ринку, ми повинні зрозуміти, що тенденція зростання, яку ми спостерігали по всій ніші, може не узгоджуватися в усіх регіонах. 

Переглядаючи звіт про георозподіл, ми можемо побачити, що головним місцем розташування для націлювання будуть США, за ними слідує Канада — це єдині дві країни, які потрапляють як до найкращих країн, так і до найбільш швидкозростаючих списків ринку.

How to evaluate the potential of the new location?

Поглибте свій аналіз ринку

Отримавши чіткий фокус на США, який базується на даних, ми можемо глибоко зануритися в більш детальну динаміку ринку в цій ніші.

Автомобільна промисловість — це досить великий простір, тому ми розбиємо наш аналіз ринку на менші частини, щоб поглянути на попит в Інтернеті на автосалони та інтерес користувачів до конкретних брендів автомобілів. Це повинно допомогти нам зрозуміти, чи є автосалони хорошим ринком для виходу, і, якщо так, які автомобільні компанії повинні бути представлені та представлені.

Ми використовували Traffic Analytics для збору даних про дорожній рух для 100 найкращих дилерів автомобілів у США:

Car Dealers traffic trends,US

Хоча показники YoY, здається, несуперечливі, рух транспорту має тенденцію до різкого падіння і демонструє зниження мінливості, що є тривожним знаком, якщо ви думаєте розпочати автосалон. 

Проте, беручи до рівняння пандемічний контекст, сам факт того, що інтерес користувачів до автосалонів загалом не знизився, є достатньо добрим знаком того, що є певний ринковий потенціал, і з очікуванням на економічне відновлення, ми могли б очікувати зростання тенденція зростання.

Ще однією обнадійливою статистикою є те, що трафік на сайти певних автомобілів значно зріс, зростав більш ніж на 50% у річному обчисленні.

Car Brands traffic trends, US

Це може означати, що попит на машини справді є — тобто автосалони не бачать меншого попиту — але це може насправді залежати від того, які марки автомобілів представлені. 

Отож, маючи доступ до історичних даних, ми зібрали обсяги трафіку за рік у різних автомобільних компаніях, щоб побачити, які марки спостерігають зростання тяги в Інтернеті:

Найкращі бренди автомобілів, США

Марка автомобіляЗагальний трафік 2019Загальний трафік 2020Зміна
ford.com231,6 млн281,1 млн17,6%
tesla.com133,4 млн233,2М342,8%
toyota.com161,5 млн203,1 млн20,5%
chevrolet.com128,3 млн142,1 млн9,7%
honda.com119,3 млн133,1 млн10,4%
subaru.com74.4M9125,6 млн40,8%
nissanusa.com68,6 млн84,4 млн18,7%
rover.com65,6 млн75,3 млн12,9%
jeep.com62,3 млн66,7 млн6,5%
hyundaiusa.com53,7 млн69,1 млн22,2%

Подивіться на демографічні та психографічні дані користувачів

Тепер, коли ми чіткіше розуміємо динаміку ринку та вимоги цільової аудиторії, ми маємо краще зрозуміти типову персону покупця.

Звичайно, складання портрета вашого майбутнього замовника — це ретельний процес , але на даний момент вам потрібні лише приблизні обриси, які направлять вас та ваші плани маркетингової стратегії в правильному напрямку.

Інструмент Market Explorer збирає всю попередню інформацію про типового користувача, який переглядає сайти ключових гравців ринку у вашій аналізованій ніші.

Market audience characteristics

У випадку з автомобільною промисловістю слід розраховувати на чоловічу аудиторію у віці від 35 до 55 років. 

Що ще цікавіше, це подивитися на звіт «Інтереси аудиторії зацікавлених покупців», який розкриває, які широкі теми цікавлять вашу цільову аудиторію — це повинно допомогти вам краще зрозуміти, де ви можете «зловити» свого ідеального покупця і, отже, які маркетингові партнерські відносини та рекламні платформи для вирішення на етапі маркетингової стратегії.

Ключові драйвери аудиторії на вашому ринку

Коли ви точно визначите ключові закономірності вашого ринку — привабливість розташування, тенденції зростання / падіння ринку, зміни попиту та інтереси користувачів — наступним кроком є ​​глибоке занурення у способи залучення аудиторії до вашої пропозиції / продукту / рішення. 

Завдяки швидкій оцифровці, натхненній пандемією, навіть типово консервативні «офлайн» галузі, такі як автомобільна, повинні подумати про націлювання на людей, які були змушені перейти в Інтернет в пошуках автосалону.

Отже, етап дослідження повинен тривати, і тут ми повинні зосередитися на конкурентній дослідницькій частині аналізу ринку.

Чим більше деталей ви дізнаєтесь про маркетинг продукції своїх конкурентів, тим легше буде отримати перевагу. 

Провести дослідження продуктів.

Перш ніж зрозуміти стратегію конкурентів, ви повинні спочатку потрапити під шкіру вашого потенційного клієнта. 

Спочатку почніть з відповіді на головне, чому стоїть продукт:

 • Навіщо це взагалі потрібне людям?
 • Чому люди купують його саме у цієї компанії? (Відповідь може бути будь-яка — від ціни до дизайну.)
 • Чому ви вірите, що можете змагатися з ними?

Один із способів потрапити в голову замовника конкурента — це стати його замовником самостійно, принаймні на пробний період. Таким чином, ви отримаєте найбільш практичну інформацію:

 • Які особливості включає їх продукт / послуга;
 • Скільки це коштує;
 • Як легко пройти шлях клієнта — від відкриття компанії до того, як фактично стати клієнтом;
 • Наскільки просто використовувати товар / послугу;
 • Як легко отримати підтримку або взагалі зв’язатися з компанією;
 • Як вони обробляють взаємодію зі своїми клієнтами — ви можете підписатись на інформаційний бюлетень компанії та поглянути на їхній стиль спілкування;
 • Наскільки вони насправді вирішують проблему;
 • Як вони могли б покращитися (і чи виявляють вони потенціал для покращення).

Нарешті, запишіть, як ви можете бути кращими за них у кожному з цих пунктів — або просто різними; на деяких ринках для того, щоб досягти успіху, досить трохи налаштувати свою пропозицію.

Проаналізуйте маркетингові стратегії конкурентів.

Тоді, звичайно, вам доведеться розібрати фактичні стратегії створення аудиторії у ваших потенційних суперників — від найкращих каналів трафіку до точних платформ, які слід враховувати у ваших маркетингових кампаніях.

Але перед тим, як заглибитися в дрібні деталі точної тактики залучення дорожнього руху, зверніть увагу на пристрої, якими люди користуються для посадки на своїх сайтах.

Car Dealers mobile vs. desktop traffic trends,US

У нашому випадку Traffic Analytics показує, що колосальні 81% користувачів, які відвідують сайти автосалонів, як правило, використовують мобільні пристрої. Це сильна тенденція до зростання, яка зросла лише на 52% протягом 2020 року. Отже, якщо ви входите у простір автосалону, вся маркетингова та цифрова стратегія повинна бути розроблена та виконана з урахуванням » перш за все для мобільних пристроїв» .

Розгорніть найкращі канали трафіку свого суперника.

Market Explorer показує, як ключові учасники ринку вашої галузі залучають людей до своїх сайтів, з точними оцінками каналів трафіку, які приносять найбільший показник аудиторії.

Dealers' traffic breakdown trends

Зрозуміло, що автосалони, як правило, роблять велику ставку на поінформованість про бренд, оскільки прямий пошук відповідає приблизно за 57% загального трафіку. Далі на черзі — пошук, який залучає близько третини відвідувачів сайту. Цікаво, що обидва джерела стабільно втрачають свою частку значущості, а соціальні, реферальні та платні канали стають все більш важливими протягом 2020 року.

Отже, замість того, щоб просто дивитись на найпопулярніші джерела трафіку для своїх найкращих конкурентів, вам також доведеться звертати увагу на тенденції розподілу каналів — все це відображається в інструменті Market Explorer — адже іноді ця рання помітна зміна в стратегії залучення користувачів може свідчити про більші зміни що ви можете використати на свою користь. 

Відкрийте точні платформи для лову потенційних клієнтів.

Недостатньо просто розкрити канали, які спрямовують найбільшу кількість аудиторій на сайти ваших конкурентів. Якщо можливо, вам доведеться розкрити, які платформи відвідують користувачі до і після того, як вони потрапляють на конкуруючу пропозицію. Аналіз трафіку робить це можливим.

Щоб зрозуміти, де ми можемо потенційно «зловити» нашу цільову аудиторію, ми можемо ввести до 5 суперників в інструмент і отримати список платформ, які люди зазвичай переглядають перед відвідуванням сайтів конкурентів.

Top Sources and Top Destination Sites for Car Dealers, US

У просторі автосалонів провідними платформами є Google, YouTube, Facebook і Reddit, що означає для нас той факт, що нам потенційно доведеться інвестувати в органічний або платний пошук, і постійну присутність у провідних соціальних мережах. від створення каналу YouTube про машини до показу реклами на Facebook. 

Також важливо подивитися на Топ-напрямки або сайти, які відвідують люди після того, як вони потрапляють на сайти конкурентів — цей список може стати чудовим джерелом ідей для розміщення реклами в пошуках підключення потрібної аудиторії до потрібних платформ.

Заключні слова

Процес, який ми описали в цій публікації, — це чудовий спосіб розпочати свою подорож до входу на незвідані території та визначити свій ринковий потенціал. Однак це, звичайно, досить поверхневий підхід до аналізу ринку. 

Як тільки ви побачите, що галузь зростає, попит на аудиторію все ще існує, і у вас є реальний потенціал конкурувати з найкращими гравцями, ви можете обґрунтувати, чому вам потрібно копати глибше та інвестувати свій час та зусилля в запуск поглибленого ринку дослідження та великий аналіз конкуренції

Зрозумійте свій потенціал ринку

з Market Explorer Вкажіть дійсний домен, наприклад, www.example.com Розкрийте зараз

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *