• Без рубрики
  • 0

Як визначити цільову аудиторію для SEO

Легко думати про SEO як про маркетинговий канал, який керується ключовими словами, але реальність така, що якщо ви дійсно хочете стимулювати зростання, ви повинні знати, хто ваша цільова аудиторія, і як поставити свій бізнес перед ними на SERP. .
Якщо ви не зможете правильно зрозуміти, на кого саме націлені ваші пошукові зусилля, вам буде важко скласти надійну стратегію, яка спрямовує трафік, який конвертує.
А без конверсій ваш бізнес не побачить зростання, яке ви очікуєте.
З іншого боку, ретельне визначення цільової аудиторії та ефективне її спілкування серед вашої команди створює успішну стратегію. Ви заробляєте трафік від потрібних людей із правильним вмістом у потрібний момент на шляху їх придбання.
Ви не можете ігнорувати необхідність знати цільову аудиторію для своєї стратегії SEO. У цьому посібнику ми допоможемо вам ознайомитись із різними підходами, які ви можете застосувати до визначення своєї аудиторії.
Зокрема, ми збираємось поглянути на:

Що таке цільова аудиторія?

Ваша цільова аудиторія проти покупців
Чому вам потрібно зрозуміти, хто ваша цільова аудиторія для досягнення успіху в SEO

Сила розуміння вашої цільової аудиторії Визначення вашої цільової аудиторії полегшує складання ефективної стратегії SEO
7 способів визначити цільову аудиторію

1. Зрозумійте свою поточну демографічну категорію клієнтів 2. Використовуйте соціальну статистику 3. Проаналізуйте SERP 4. Знайте своїх конкурентів навиворіт 5. Опитуйте або опитуйте своїх поточних клієнтів 6. Визначте питання, що задаються навколо ваших основних тем 7. Використовуйте Semrush Market Explorer Інструмент
Що таке цільова аудиторія?
Ваша цільова аудиторія — це люди, яких ви хочете залучити на свій веб-сайт. Ваша цільова аудиторія — це люди, які шукають у Google (або іншій пошуковій системі) такий бізнес, як ваш. Вони — ваші майбутні клієнти чи клієнти.
Визначення цільової аудиторії полягає в тому, щоб точно знати, хто шукає ключові слова, які можуть привести їх на ваш веб-сайт. Дізнавшись, хто ці люди, ви можете розробити стратегію та застосувати правильну тактику, щоб забезпечити вас видимістю, коли вони шукають.
Найуспішніші стратегії SEO розуміють свою аудиторію навиворіт і ставлять її на перше місце у всьому, що вони роблять. Зрештою, SEO — це не маркетинг для пошукових систем; вся справа в маркетингу для людей. І ці люди — ваша цільова аудиторія.
Ваша цільова аудиторія проти покупців
Вам можуть пробачити, що ви плутаєте цільову аудиторію з особами покупця, але це не одне і те ж, і ці терміни не повинні використовуватися як взаємозамінні.
Ваша цільова аудиторія — це група людей, яких ви визначили, і які можуть бути зацікавлені у ваших продуктах чи послугах. Це ваші ідеальні клієнти (або закупівельна аудиторія).
Персона покупця — це абстрактне зображення цього ідеального клієнта, засноване на якісних та кількісних даних дослідження ринку / конкурентів та існуючих профілів клієнтів.
Як підказує наш посібник зі створення персони для покупця:
Створення персони для покупця полягає не в описі потенційної аудиторії покупця бізнесу, а в створенні набору статистичних даних, які можуть бути використані відділами маркетингу, продажів та продуктів для прийняття обґрунтованих рішень та розумніших інвестицій.
Особи покупця заглиблюються глибше, ніж цільова аудиторія, і глибоко вивчають особливості, ким є ці люди, включаючи їх демографічні показники, інтереси та звички покупки. Визначення цільової аудиторії не піде настільки глибоко і існує на більш високому рівні.

Отримайте миттєвий огляд ринку
з Market Explorer

Вкажіть дійсний домен, наприклад,
www.example.com

Спробуйте безкоштовно

Чому вам потрібно зрозуміти, хто ваша цільова аудиторія для досягнення успіху в SEO
Можливо, ви потрапляєте в лінію думок, що більше — це завжди краще. У разі SEO, частіше це краще; кожна нова людина, яка заходить на ваш сайт, — ще один потенційний шанс забезпечити конверсію. А більше викритості бренду допомагає створити свою репутацію.
Тож припустимо, що середній відвідувач має 20 відсотків шансів зацікавитись у придбанні вашого товару. Ви заробляєте 1000 відвідувачів, і у вас буде 200 потенційних відвідувачів, зацікавлених у вашій пропозиції.
А тепер уявіть, що ваш середній відвідувач має 50 відсотків шансів стати клієнтом. Скажімо, ви можете залучити лише 800 — тепер у вас є 400 потенційних відвідувачів, зацікавлених у вашому продукті, що робить сценарій із меншим загальним обсягом цінним для вашого бренду.
Сила розуміння цільової аудиторії
Це сила розуміння вашої цільової аудиторії, а разом із нею і здатність залучати правильний трафік від потрібних потенційних клієнтів та клієнтів.
Орієнтація на аудиторію полягає у збільшенні цієї релевантності, тому кожен приріст обсягу є більш важливим для вашої суті.
І коли ви точно знаєте, хто є вашою цільовою аудиторією, ви можете створити ефективну стратегію SEO, щоб поставити свій бізнес перед цими людьми, коли вони шукають

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *