• Без рубрики
  • 0

Як змусити Google проіндексувати ваш сайт (швидше)

Щоб цільові сторінки, блоги, домашні сторінки та інший вміст в Інтернеті відображався в результатах пошуку Google, потрібно переконатися, що ваш веб-сайт можна проіндексувати. Google Index — це в основному база даних.
Коли люди використовують пошукову систему для пошуку вмісту, Google звертається до її індексу, щоб надати відповідний вміст. Якщо ваша сторінка не проіндексована, вона не існує в пошуковій системі Google. Це погана новина, якщо ви сподіваєтесь залучити органічний трафік на свій веб-сайт за допомогою органічного пошуку.
Цей посібник містить докладнішу інформацію про індексацію та про те, чому це важливо. Тут також пояснюється, як ви можете перевірити, чи ваша сторінка проіндексована, як виправити поширені технічні проблеми SEO, що спричиняють проблеми з індексуванням, і як швидко змусити Google повторно просканувати ваш сайт, якщо він ще не проіндексований.

Що таке індекс Google? Чому індексація сайтів важлива? Як перевірити, чи Google проіндексував мій сайт? Скільки часу потрібно Google для індексації сайту?
Як змусити Google проіндексувати мій сайт?

Оптимізуйте свій файл Robots.txt Переконайтеся, що всі ваші теги SEO чисті Перевірте архітектуру вашого сайту, щоб забезпечити належне внутрішнє зв’язування та ефективне зворотне посилання Поставити пріоритети на якісний вміст Отримати більше інформації про SEO вашого сайту
Що таке індекс Google?
Індекс Google — це просто перелік усіх веб-сторінок, про які знає пошукова система. Якщо Google не проіндексує ваш веб-сайт, він не відображатиметься в результатах пошуку Google.
Було б так, якби ви написали книгу, але жодна книгарня чи бібліотека не забезпечили цією книгою. Ніхто ніколи не знайшов би книги. Вони можуть навіть не знати про його існування. І якби читач шукав цю книгу, їм було б дуже важко знайти її.
Чому індексація сайтів важлива?
Веб-сайти, які не індексуються, відсутні в базі даних Google. Таким чином, пошукова система не може представляти ці веб-сайти на своїх сторінках результатів пошуку (SERP).
Щоб індексувати веб-сайти, веб-сканери Google (Googlebot) повинні «просканувати» цей веб-сайт. Дізнайтеся більше про різницю між можливістю сканування та індексацією.
Для оновлення, ось короткий огляд процесу пошукової системи:

Сканування: Боти пошукової системи сканують веб-сайт, щоб з’ясувати, чи варто його індексувати. Веб-павуки, або «Googlebot», завжди скануються в Інтернеті, переходячи за посиланнями на існуючі веб-сторінки, щоб знайти новий вміст.
Індексування: пошукова система додає веб-сайт до своєї бази даних (у випадку Google — його «Індекс»).
Рейтинг: Пошукова система класифікує веб-сайт за такими показниками, як релевантність та зручність користування.
Індексація просто означає, що сайт зберігається в базах даних Google. Це не означає, що він з’явиться у верхній частині SERP. Індексування контролюється заздалегідь визначеними алгоритмами, які враховують такі елементи, як попит користувачів Інтернету та перевірка якості. Ви можете впливати на індексацію, керуючи тим, як павуки виявляють ваш Інтернет-вміст.

Отримайте технічний аудит SEO
за допомогою аудиту сайту Semrush

Вкажіть дійсний домен, наприклад,
www.example.com

Спробуйте безкоштовно

Як перевірити, чи Google проіндексував мій сайт?
Немає сумнівів у тому, що ви хочете, щоб ваш веб-сайт був проіндексований — але як ви можете знати, є він чи ні? На щастя, гігант пошукових систем дозволяє досить легко дізнатися, де ви перебуваєте, за допомогою пошуку на сайті. Ось як перевірити:

Перейдіть до пошукової системи Google.
У рядку пошуку Google введіть «site: example.com».
Коли ви заглянете під рядок пошуку, ви побачите категорії результатів Google «Усі», «Зображення», «Новини» тощо. Прямо під цим ви побачите оцінку кількості ваших сторінок, які Google проіндексував.
Якщо відображається нуль результатів, сторінка не індексується.

Крім того, за допомогою Google Search Console можна перевірити, чи індексується ваша сторінка. Зареєструватися безкоштовно. Ось як отримати потрібну інформацію:

Увійдіть в Google Search Console.
Клацніть на «Індекс».
Клацніть на «Покриття».
Ви побачите кількість дійсних сторінок, проіндексованих.
Якщо кількість дійсних сторінок дорівнює нулю, Google не проіндексував вашу сторінку.
Ви також можете використовувати Search Console, щоб перевірити, чи індексуються певні сторінки. Просто вставте URL-адресу в Інструмент перевірки URL-адрес. Якщо сторінку проіндексовано, ви отримаєте повідомлення «URL-адреса в Google».
Скільки часу потрібно Google для індексації сайту?
Індексація сайту може тривати від декількох днів до кількох тижнів. Це може засмутити, якщо ви щойно запустили сторінку, лише виявивши, що вона не індексується. Як хтось повинен відкрити вашу чудову нову веб-сторінку через Google? На щастя, є кроки, які ви можете зробити для більш ефективного індексування. Нижче ми пояснюємо, що ви можете зробити, щоб пришвидшити процес.
Як змусити Google проіндексувати мій сайт?
Найпростіший спосіб індексувати свій сайт — це запитувати індексацію через Google Search Console. Для цього перейдіть до Інструменту перевірки URL-адрес Google Search Console. Вставте URL-адресу, яку потрібно проіндексувати, у рядок пошуку та зачекайте, поки Google перевірить URL-адресу. Якщо URL-адреса не проіндексована, натисніть кнопку “Запитувати індексацію”.
Примітка. Google тимчасово вимкнув запит у

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *