• Без рубрики
  • 0

SaaS SEO: Діюча стратегія зростання

Якщо ви подивитеся на зростання деяких найуспішніших компаній SaaS, зрозуміло, що їх стратегія SEO є ключовим фактором їх успіху.
Однак життєво важливо зрозуміти, як скласти ідеальну стратегію SaaS SEO, ключові сфери, на яких вам потрібно зосередитися, і як знайти можливості потрапити перед цільову аудиторію.
У цьому посібнику ми розглянемо, що таке SaaS SEO, його значення та як оптимізувати власну стратегію Saas:

Що таке SEO SaaS? Важливість SEO для SaaS: Причини, чому потрібно інвестувати в надійну стратегію SaaS SEO: Це все про персони та проблеми оптимізації по всій послідовності: примітка про стратегію ключових слів SaaS 9-етапна стратегія SEO SaaS
Що таке SEO SaaS?
SaaS SEO — це процес збільшення органічного трафіку на веб-сайті компанії SaaS (Програмне забезпечення як послуга), заробляючи найвищі рейтинги на SERP за списком відповідних ключових слів.
Тут варто згадати, що багато компаній SaaS звертаються до маркетингу ефективності (PPC, соціальна реклама, афілійований маркетинг тощо), щоб швидко масштабувати нових клієнтів. Однак багато хто швидко усвідомлює, що витрати на це зростають і що покладання виключно на платне придбання може бути у невигідному положенні.
Коли ви вимикаєте або зменшуєте платну рекламу, трафік зупиняється.
Ось чому важливо мати сильну стратегію SaaS SEO. SEO може сприяти стабільному трафіку та експоненціальному органічному зростанню. Багато підприємств SaaS збільшують свої інвестиції в канал, щоб урізноманітнити джерела трафіку та зберегти стабільну вартість придбання.
Як правило, SaaS SEO передбачає підвищення видимості органічного пошуку платформи, щоб поставити їх перед клієнтами, які:

Пошук вашого програмного забезпечення. Той, хто шукає, знає, хто ти, і хоче дізнатись більше.
Пошук інформації про таке програмне забезпечення, як ваше. Той, хто шукає, знає, що таке програмне забезпечення, як ваше, і хоче дізнатись більше, щоб зрозуміти, чи відповідає воно їхнім потребам. Можливо, вони ще не готові до покупки.
Готові придбати таке програмне забезпечення, як ваше. Той, хто шукає, досліджує ціни та / або угоди.
Хочете споживати вміст, пов’язаний із вашим програмним забезпеченням. Зараз вони не шукають програмного забезпечення, подібного до вашого, але ваша цільова аудиторія шукає вміст, який відповідає вашим вимогам. Їм може знадобитися ваше програмне забезпечення в майбутньому.
Хоча існують відмінності між SaaS SEO та іншими SEO для інших підприємств чи вертикалей, важливо пам’ятати, що основні фактори ранжування Google залишаються однаковими для всіх різних типів бізнесу. Нагадуємо, цими головними чинниками рейтингу є:

Зворотні посилання на вміст RankBrain
Коли застосовується до бізнесу SaaS, дуже важливо знати, що вам потрібно розробити стратегію SEO, засновану на створенні чудового контенту, який відповідає пошуковому запиту користувача і, природно, заробляє зворотні посилання.
Важливість SEO для SaaS: причини, чому потрібно інвестувати у надійну стратегію
Ми вже згадували, що багато компаній SaaS швидко звертаються до маркетингу ефективності та платних ЗМІ для стимулювання зростання. Однак був швидкий стрижень, щоб зосередитись на органічному зростанні.
Але чому SEO так важливий для бізнесу SaaS, і чому ви повинні інвестувати в надійну стратегію?
SEO може допомогти масштабно збільшити ваш ріст
Отримайте SEO під керуванням контентом (саме це, в більшості випадків, і є SaaS SEO) правильно, і це може спричинити експоненціальне зростання.
Просто погляньте на візуальний матеріал нижче, який показує складний ефект, який вміст вічнозелених рослин може мати на ріст.

Джерело: tomtogunz.com
Тоді уявіть це в масштабі.
Чим більше вмісту ви створюєте, тим більше трафіку ви будете залучати (припускаючи, що це найкращий у своєму класі вміст, який рейтингує). І саме такий шлях використали для зростання гіганти SaaS, такі як HubSpot та Pipedrive.
Встановіть правильну стратегію, і ви можете очікувати, що зросте трафік із місяця в місяць. Це досить передбачуваний шлях зростання.
І ця стратегія зазвичай виглядає приблизно так:

Створіть цінний вміст, націлений на групу тематично пов’язаних ключових слів. Просувайте цей вміст, щоб заробляти посилання. Побачте зростання рейтингу та органічний трафік. Використовуйте дані, які ви збираєте з першого запуску вмісту, щоб покращити та оптимізувати їх для подальшого зростання. Отримайте найкращі рейтинги та забезпечте стабільний рівень трафіку. Повторіть це, щоб націлити різні групи ключових слів.
Ми глибше заглибимось у цю стратегію нижче.
SEO може допомогти зменшити ваші витрати на придбання
Коли ви залучаєте нових клієнтів за допомогою платних засобів масової інформації (як правило, PPC або платних соціальних мереж), ви платите за кожен клік вашого веб-сайту. Залучіть більше кліків через канал, і ви заплатите за все це. Саме так працює канал.
Зазвичай трапляється так, що ваша ціна за придбання за платними каналами фактично зростає з часом, коли ви вичерпуєте ту аудиторію, яка найімовірніше конвертує. Якщо вам пощастить, ви будете підтримувати стабільну ціну за придбання, але після того, як ви проведете оптимізовану кампанію, ви досягнете точки, при якій ви більше не зможете зменшити цю вартість.
SEO, з іншого боку

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *